Povezane vesti

Nenad Popović na meti kritika LGBT organizacija: Izneo sam stav kao roditelj i građanin Srbije

Nenad Popović na meti kritika LGBT organizacija: Izneo sam stav kao roditelj i građanin Srbije

Kurir 03.05.2018
Ministar zadužen u Vladi Srbije za inovacije i tehnološki razvoj, Nenad Popović kaže da je u komentaru na Tviteru izneo stav "kao roditelj i građanin Srbije”. On je rekao da su mu "na prvom mestu tradicionalne vrednosti" i ocenio da njegov tekst… »
Popovićev tvit o "gej slikovnici" pokrenuo reagovanja

Popovićev tvit o "gej slikovnici" pokrenuo reagovanja

RTS 03.05.2018
Izjava ministra Nenada Popovića da nije u redu da "Roko ima dve mame , a Ana dvojicu tata" u trenutku kad se Srbija bori za veći natalitet, a povodom uvoza, kako kaže, "gej slikovnica" iz Hrvatske, izavala je brojne negativne reakcije. Ministar ističe… »
Popović: Izneo sam legitiman stav, a dobio pretnje i uvrede

Popović: Izneo sam legitiman stav, a dobio pretnje i uvrede

N1 Info 03.05.2018
Ministar zadužen u Vladi Srbije za inovacije i tehnološki razvoj, Nenad Popović izjavio je da je u komentaru na Tviteru izneo stav "kao roditelj i građanin Srbije" kome su "na prvom mestu tradicionalne vrednosti" i ocenio da njegov tekst nije poziv na… »
LDP: Smenjivanje ministra Popovića jedina opcija Vlade Srbije

LDP: Smenjivanje ministra Popovića jedina opcija Vlade Srbije

Beta 03.05.2018
Liberalno-demokratska partija (LDP) je danas saopštila da očekuje hitnu reakciju predsednice Vlade Srbije Ane Brnabić na "skandaloznu izjavu Nenada Popovića, kojom se LGBT populacija diskriminiše, demonizuje i lažno okrivljuje za nizak natalitet u… »

Vesti dana »