Povezane vesti

Vučić: Ne podležem pritiscima ni SAD, neću ni na ulici

Vučić: Ne podležem pritiscima ni SAD, neću ni na ulici

N1 Info 12.06.2018
"Na benzinu trgovci uzimaju visoku maržu. Ono gde Vlada nešto može da uradi je dizel. Država će da izdvoji dodatne stvari zbog poljoprivrednika, ali ne dok se to traži na ulici. Ja ne podležem pritiscima ni Amerikancima, a neću ni na ulici"… »
Vučić: Ljut sam na sebe, neće više biti blokade autoputa

Vučić: Ljut sam na sebe, neće više biti blokade autoputa

Dnevnik 12.06.2018
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da je ljut na sebe što je u prvi mah zauzeo stav da treba pustiti da se događaju blokade puteva, uključujući autoput, zbog čega turisti sada biraju put preko Rumunije i Bugarske. "Ljut sam na sebe što smo… »
Vučić: Nisam iz EU video nacrt sporazuma s Prištinom

Vučić: Nisam iz EU video nacrt sporazuma s Prištinom

N1 Info 12.06.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da u formi papira iz Evropske unije do sada nije video ni nacrt niti predlog konačnog sporazuma o normalizaciji odnosa Beograda i Prištine. "Kao papir EU, nisam video ni nacrt ni predlog. Video sam neke… »
Vučić: Nisam video nikakav papir EU u vezi sa KiM...

Vučić: Nisam video nikakav papir EU u vezi sa KiM...

RTV 12.06.2018
NOVA PAZOVA - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da nije video nikakav papir EU u vezi sa obavezujućim sporazumom sa Prištinom, da jeste video neke druge, koje je odbacio, ali i da se pridružuje apelu Srpske liste da se Srbi ne… »
Vučić o protestima i cenama goriva: Za benzin ne može mnogo da se uradi, za dizel ćemo videti

Vučić o protestima i cenama goriva: Za benzin ne može mnogo da se uradi, za dizel ćemo videti

Glas Zapadne Srbije 12.06.2018
Govoreći o protestima zbog velike cene goriva koji su blokirali nekoliko gradova u Srbiji, Vučić kaže da se i on oseća krivim. "Živ se jedem što sam, kao i obično, rekao pustite ih da rade šta hoće i što sam tako nešto javno rekao", kazao je… »
Vučić: Ne podležem pritiscima ni SAD, neću ni na ulici

Vučić: Ne podležem pritiscima ni SAD, neću ni na ulici

SEEbiz 12.06.2018
BEOGRAD - "Na benzinu trgovci uzimaju visoku maržu. Ono gde Vlada nešto može da uradi je dizel. Država će da izdvoji dodatne stvari zbog poljoprivrednika, ali ne dok se to traži na ulici. Ja ne podležem pritiscima ni Amerikancima, a neću ni na… »
Vučić: Ulicom se neće pritiskati Srbija, nisam video nikakav papir EU u vezi sa KiM

Vučić: Ulicom se neće pritiskati Srbija, nisam video nikakav papir EU u vezi sa KiM

Večernje novosti 12.06.2018
Predsednik Srbije rekao je da je pogrešio što je rekao nadležnim organima da puste da se protestuje, a dogodio se najbrutalniji napad na jednog građanina. Predsednik Srbije najavio je danas da će država videti šta može da učini po pitanju cene… »
Vučić o blokadama zbog cene goriva: Živ se jedem...

Vučić o blokadama zbog cene goriva: Živ se jedem...

Sputnik 12.06.2018
Govoreći o protestima zbog velike cene goriva, koji su blokirali nekoliko gradova u Srbiji, Vučić kaže da se i on oseća krivim. „Živ se jedem što sam, kao i obično, rekao — pustite ih da rade šta hoće, i što sam tako nešto javno rekao“… »
Vučić o incidentima tokom blokade na zrenjaninskom putu: Takvo brutalno i jezivo prebijanje nije zapamćeno u poslednjih 10…

Vučić o incidentima tokom blokade na zrenjaninskom putu: Takvo brutalno i jezivo prebijanje nije zapamćeno u poslednjih 10…

Kurir 12.06.2018
NOVA PAZOVA - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je danas otvaranju logističkog centra kompanije Lidl u Novoj Pazovi, a usledilo je obraćanje medijima. Na samom početku, Vučić se osvrnuo na proteste zbog cena goriva ironično… »
Vučić: Blokada puteva neće proći bez posledica

Vučić: Blokada puteva neće proći bez posledica

Danas 12.06.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da neće odgovarati na pritiske sa ulice, kao i da niko više neće moći da blokira autoput bez posledica. Posle otvaranja logističkog centra kompanije „Lidl“ u Novoj Pazovi, Vučić je rekao da… »

Vesti dana »