Povezane vesti
Jezive optužbe: Sumnja se da je jedna od žena koje rade u humanitarnoj organizaciji Majke Tereze prodala bebu
Blic 06.07.2018
Jedna od žena koja radi u humanitarnoj organizaciji Majke Tereze, "Misionari milosrđa" u Indiji uhapšena je pod optužbom da je navodno prodala bebu staru 14 dana. Još dve žene su privedene i biće ispitane o drugim mogućim slučajevima prodaja bebe… »
Profit iza maske milosrđa: “Misionarka ljubavi Majke Tereze” prodala bebu
Večernje novosti 05.07.2018
Žena koja radi u humanitarnoj organizaciji za udomljavanje dece uhapšena je zbog sumnje da je prodala dete staro 14 meseci. Žena koja radi za Udruženje Misionarke ljubavi Majke Tereze u istočnoj indijskoj državi Jharkhand uhapšena je zbog sumnje da je… »
Vesti dana »

Protest i incidenti ispred prostorija SNS: Pristalice naprednjaka gađale jajima i flašama okupljene građane, čuo se jak topovski udar
Danas pre 27 minutajoš 1 povezana

Teška nesreća kod Šibenika: Jedna osoba poginula kada je kamion prešao u suprotnu traku i udario u automobil
Blic pre 22 minutajoš 1 povezana

Ukrajinski front pada za: Dva-tri meseca? Tramp preti, Putin ignoriše ultimatum, ne odustaje od zacrtanih ciljeva
Blic pre 1 satjoš 2 povezane

Osmani primila pismo od Trampa: Američki predsednik nazvao Kosovo pravim prijateljem SAD
Blic pre 47 minutajoš 1 povezana