Povezane vesti

Tramp kritikuje NATO članice što ne doprinose dovoljno

Tramp kritikuje NATO članice što ne doprinose dovoljno

Glas Amerike 10.07.2018
Turneja predsednika SAD Donalda Trampa po četiri evropske zemlje saveznice dočekana je sa nespokojstvom među saveznicima zbog rizika od štete koja bi mogla da bude napravljena decenijama starom NATO savezništvu. Saveznici takođe brinu zbog… »
Tramp: Putin je moj protivnik

Tramp: Putin je moj protivnik

Vesti online 10.07.2018
Predsednik SAD Donald Tramp izjavio je da smatra ruskog lidera Vladimira Putina svojim protivnikom. Kako prenosi Si-En-En, novinari su pitali američkog lidera da li Putina smatra prijateljem ili neprijateljem, na šta je Tramp odgovorio da je predsednik… »
Tramp: Sastanak s Putinom možda i najlakši u Evropi

Tramp: Sastanak s Putinom možda i najlakši u Evropi

N1 Info 10.07.2018
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da bi od njegovih predstojećih sastanaka u Evropi možda najlakši mogao biti s predsednikom Rusije Vladimirom Putinom. "Imam NATO, imam Veliku Britaniju koja je nekako u previranju i imam Putina. Iskreno… »
Tusk očitao Trampu: Poštuj saveznike, nemaš ih baš mnogo!

Tusk očitao Trampu: Poštuj saveznike, nemaš ih baš mnogo!

Kurir 10.07.2018
BRISEL - Predsednik Evropskog saveta Donald Tusk apelovao je danas na američkog predsednika Donalda Trampa da se seti ko su njegovi saveznici dok se priprema da se sastane sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom. Tusk je u poruci Trampu rekao da je… »
Tusk Trampu: Seti se ko su ti saveznici

Tusk Trampu: Seti se ko su ti saveznici

Novi magazin 10.07.2018
Predsednik Evropskog saveta Donald Tusk pozvao je danas predsednika SAD Donalda Trampa da se priseti ko su mu saveznici, uoči sastanka šefa Bele kuće s predsednikom Rusije Vladimirom Putinom. Posle potpisivanja zajedničke deklaracije EU i NATO s… »
EU i NATO u strahu čekaju Trampa: Leteće perje ako predsednik SAD pokrene ovo pitanje!

EU i NATO u strahu čekaju Trampa: Leteće perje ako predsednik SAD pokrene ovo pitanje!

Kurir 10.07.2018
BRISEL - Evropski saveznici strahuju da bi na samitu NATO, sutra i u četvrtak u Briselu, američki predsednik Donald Tramp mogao izazvati raskol u atlantskom savezništvu ako istraje u zahtevu da Evropljani zavuku ruku u džep i ubuduće plaćaju više… »

Vesti dana »