Povezane vesti
Hapšenje u Crnoj Gori: Policija privela dve osobe iz Valjeva zbog sumnje da su počinili 60 krivičnih dela
Blic 16.07.2018
Crnogorska policija je uhapsila dva muškaraca državljana Srbije, iz Valjeva, zbog sumnje da su dve poslednje godine u Crnoj Gori počinili 60 krivičnih dela od kojih 15 u opštini Bar, a preostalih 45 na teritoriji deset crnogorskih opština. Crnogorska… »
Valjevci “pali” u Baru: Uhapšeni zbog sumnje da su počinili 60 krivičnih dela
Večernje novosti 16.07.2018
Dvojica Valjevaca, Radovan Lazić (54) i Miodrag Simeunović (61), uhapšeni su u Baru zbog sumnje da su počinili 60 krivičnih dela na teritoriji Crne Gore. Dvojica Valjevaca, Radovan Lazić (54) i Miodrag Simeunović (61), uhapšeni su u Baru zbog sumnje da… »
Vesti dana »
Studenti ispred policije: Autonomija univerziteta nije poklon, za nju su se izborili oni pre nas, a na nama je da je odbranimo
N1 Info pre 6 satijoš 16 povezanih
Studenti u blokadi: Izjava ministra Bratine je pretnja svima koji su na ulici, ali nas neće zastrašiti
Radio 021 pre 19 minutajoš 30 povezanih
Zvezda se zagrejala za duplo kolo Evrolige: Ubedljivo slavila u Laktašima
Dnevnik pre 38 minutajoš 28 povezanih




