Povezane vesti

Haradinaj: Znam koji je stav SAD

Haradinaj: Znam koji je stav SAD

Vesti online 20.07.2018
Kosovski premijer Ramuš Haradinaj precizirao je svoju raniju izjavu da podela Kosova za njega znači rat, ali je dodao da su mediji pogrešno preneli izjavu američkog ambasadora Grega Delavia, da ne isključuje mogućnost da će podela te teritorije… »
Švajcarski list: Moguća podela Kosova, ali po pravilima EU

Švajcarski list: Moguća podela Kosova, ali po pravilima EU

Radio 021 20.07.2018
Švajcarski dnevnik Noje Ciršer Cajtung u današnjem komentaru navodi da Kosovo i Srbija treba same da nađu rešenje konflikta, kao i to da bi razmena teritorija mogla da bude rešenje. Komentar Andreasa Ernsta, koji opširno prilazi problemu od vremena… »
Švajcarski list: Podela Kosova moguća, ali po pravilima EU

Švajcarski list: Podela Kosova moguća, ali po pravilima EU

N1 Info 20.07.2018
Ugledni švajcarski dnevnik Noje Ciršer Cajtung u današnjem komentaru navodi da Kosovo i Srbija treba same da nađu rešenje konflikta, kao i to da bi razmena teritorija mogla da bude rešenje konflikta. Komentar Andreasa Ernsta, koji opširno prilazi… »
Podela Kosova – loša interpretacija ili opcija na stolu?

Podela Kosova – loša interpretacija ili opcija na stolu?

N1 Info 20.07.2018
Bura posle intervjua američklog ambasadora Grega Delavija prištinskoj televiziji KTV - iako Delavi, to što su mediji preneli da je rekao kako Beograd i Prišina treba da odluče o eventualnoj podeli Kosova, naziva lažnim vestima, nižu se reakcije i… »
Delavi pojasnio svoju izjavu: Ignorišite lažnu vest

Delavi pojasnio svoju izjavu: Ignorišite lažnu vest

Danas 20.07.2018
Američki ambasador na Kosovu Greg Delavi je pojasnio njegov stav o konačnom sporazumu između Kosova i Srbije, i rekao da je interpretacija njegove izjave o podeli teritorija netačna, prenosi RTK. „Ignorišite lažnu vest. Evo šta sam rekao: Kosovo… »
Haradinaj: Podela Kosova za mene znači rat; Vučić: Ako nam kažete "sve je naše", dogovora neće biti

Haradinaj: Podela Kosova za mene znači rat; Vučić: Ako nam kažete "sve je naše", dogovora neće biti

Blic 20.07.2018
Premijer privremenih kosovskih institucija Ramuš Haradinaj protivi se ideji o, kako navodi, razmeni teritorija sa Beogradom ili podeli Kosova, i poručuje da za njega "podela znači rat". Kako prenosi prištinski portal "Kosovapres", Haradinaj je to… »
Haradinaj:Podela Kosova za mene znači rat

Haradinaj:Podela Kosova za mene znači rat

IndeksOnline 20.07.2018
PRIŠTINA – Premijer privremenih kosovskih institucija Ramuš Haradinaj protivi se ideji o, kako navodi, razmeni teritorija sa Beogradom ili podeli Kosova i poručuje da za njega “podela znači rat”, preneli su kosovski mediji. Kako prenosi… »
Haradinaj: Podela Kosova je za mene početak rata

Haradinaj: Podela Kosova je za mene početak rata

SEEbiz 20.07.2018
PRIŠTINA - Premijer Kosova Ramuš Haradinaj izjavio je danas da bi eventualna podela Kosova za njega predstavljala početak rata. Haradinaj je to izjavio komentarišući stav američkog ambasadora u Prištini Grega Delavija da je na Kosovu i Srbiji da… »
Haradinaj: Podela za mene znači rat

Haradinaj: Podela za mene znači rat

Danas 20.07.2018
Premijer Ramuš Haradinaj usprotivio se ideji Ljutfija Hazirija o razmeni teritorije sa Srbijom i dao snažno upozorenje, prenosi KoSSev. On je za RTV Dukađini rekao da pipnuti teritoriju znači rat, prenosi KoSSev. „Podela za mene znači rat, ja… »
Haradinaj: Podela za mene znači rat

Haradinaj: Podela za mene znači rat

N1 Info 20.07.2018
Premijer Ramuš Haradinaj usprotivio se ideji Ljutfija Hazirija o razmeni teritorije sa Srbijom i dao snažno upozorenje, prenosi KoSSev. On je za RTV Dukađini rekao da pipnuti teritoriju znači rat, prenosi KoSSev. "Podela za mene znači rat, ja kažem… »

Vesti dana »