Povezane vesti

Tramp: Moguće carine na 500 milijardi dolara uvoza iz Kine

Tramp: Moguće carine na 500 milijardi dolara uvoza iz Kine

Politika 20.07.2018
Angela Merkel: Svetska trgovina u „veoma ozbiljnoj situaciji”. „Spreman sam da idem na 500.” Tim rečima je američki predsednik Donald Tramp zaigrao na „sve ili ništa” u trgovinskom sukobu Vašingtona sa Pekingom, najavljujući spremnost da… »
Bela kuća: Ne razmatramo mogućnost referenduma na istoku Ukrajine

Bela kuća: Ne razmatramo mogućnost referenduma na istoku Ukrajine

Novi magazin 20.07.2018
Bela kuća je danas saopštila da "ne razmatra da podrži" poziv ruskog predsednika Vladimira Putina za održavanje referenduma na istoku Ukrajine, nedugo posle njegovog sastanka s predsednikom SAD Donaldom Trampom. Ruski ambasador u SAD Anatolij Antonov… »
Bela kuća ne podržava ideju o referendumu na istoku Ukrajine

Bela kuća ne podržava ideju o referendumu na istoku Ukrajine

N1 Info 20.07.2018
Bela kuća je saopštila da "ne razmatra da podrži" poziv ruskog predsednika Vladimira Putina za održavanje referenduma na istoku Ukrajine, nedugo posle njegovog sastanka s predsednikom SAD Donaldom Trampom. Ruski ambasador u SAD Anatolij Antonov rekao… »
Trump prijeti uvođenjem carina na sav uvoz iz Kine

Trump prijeti uvođenjem carina na sav uvoz iz Kine

SEEbiz 20.07.2018
WASHINGTON - Američki predsjednik Donald Trump rekao je u petak u intervjuu za televiziju CNBC da je spreman intenzivirati trgovinski rat s Kinom nametanjem carina na sav uvoz iz te zemlje, u vrijednosti 500 milijardi dolara. "Spreman sam ići do 500… »
Putin i Tramp pričali o referendumu na istoku Ukrajine

Putin i Tramp pričali o referendumu na istoku Ukrajine

Večernje novosti 20.07.2018
Predsednici Rusije i SAD, Vladimir Putin i Donald Tramp, razgovarali su o mogućem referendumu na istoku Ukrajine tokom njihovog samita u Helsinkiju, izjavio je ruski ambasador u SAD Anatolij Antonov. Predsednici Rusije i SAD, Vladimir Putin i Donald… »
Tramp i Putin o konkretnom rešenju u Ukrajini

Tramp i Putin o konkretnom rešenju u Ukrajini

Danas 20.07.2018
Ruski ambasador u Sjedinjenim Državama kaže da su predsednici Donald Trump i Vladimir Putin razgovarali o „konkretnim predlozima“ za rešavanje sukoba u istočnoj Ukrajini tokom njihovog samita u Helsinkiju, prenosi Radio Slobodna Evropa. Anatolij… »
Tramp preti carinama na svu kinesku robu

Tramp preti carinama na svu kinesku robu

N1 Info 20.07.2018
Predsednik SAD Donald Tramp rekao je da je spreman da uvede kaznene carine na sve kinske proizvode koji se izvoze u SAD, ako to bude potrebno. "Spreman sam da idem sve do 500", rekao je Tramp za televiziju CNBC, misleći na 505,5 milijardi dolara, kolika… »
Tramp zapalio svet: Spreman sam da uvedem carine na sav uvoz iz Kine! U pitanju je 505 milijardi dolara!

Tramp zapalio svet: Spreman sam da uvedem carine na sav uvoz iz Kine! U pitanju je 505 milijardi dolara!

Kurir 20.07.2018
VAŠINGTON - Predsednik SAD Donald Tramp kaže da je spreman da uvede tarife na celokupan uvoz kineske robe u SAD, u vrednosti od 505 milijardi dolara. "Mi smo u ogromnom minusu", rekao je Tramp u intervjuu za američku tv mrežu CNBC. JUST IN: Donald… »
Berlin na udaru: Trampove carine Nemačku će papreno koštati

Berlin na udaru: Trampove carine Nemačku će papreno koštati

Blic 20.07.2018
Eventualne američke tarife na uvozne automobile će srezati bruto domaći proizvod Nemačke za šest milijardi evra, upozorio je danas predsednik nemačke privredne komore DIHK, Erik Švajcer. On je u izjavi za televiziju ZDF rekao da je pretnje… »
Nemci u panici: Američke carine će nam srezati BDP za 6,0 mlrd evra! Ko zna koliko radnika će na ulicu!

Nemci u panici: Američke carine će nam srezati BDP za 6,0 mlrd evra! Ko zna koliko radnika će na ulicu!

Kurir 20.07.2018
BERLIN - Eventualne američke tarife na uvozne automobile će srezati bruto domaći proizvod Nemačke za šest milijardi evra, upozorio je danas predsednik nemačke privredne komore DIHK, Erik Švajcer. #DIHK-Präsident Eric Schweitzer äußert sich im… »

Vesti dana »