Povezane vesti
Banke poskupljuju neke od svojih usluga i do 50 odsto
Nova ekonomija 25.07.2018
Banke zatišje u vreme godišnjih odmora koriste da poskupe svoje usluge, čak i za 50 odsto! Klijenti pojedinih banaka, proteklih dana dobijaju obaveštenje da dođu na šalter i potpišu novi tarifarnik usluga ili u protivnom - mogu bez "penala" da… »
Provizije podigli i do 50 odsto
Večernje novosti 24.07.2018
Bankari u iščekivanju primene novog zakona koji troškove čini transparentnijim poskupljuju usluge. Do 16. decembra biće poznato koje će bankarske naknade NBS redovno objavljivati. BANKE zatišje u vreme godišnjih odmora koriste da poskupe svoje… »
Vesti dana »

Ministar unutrašnjih poslova Srbije: Proizvođač kaže da zvučni top nije upotrebljen u Beogradu
Beta pre 4 satijoš 4 povezane

Boris Džonson ljut na Trampa zbog Putina: Oglasio se bivši britanski premijer pa opleo po ruskom predsedniku: "On ne pregovara, on nam se ruga"
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Zelenski: Ukrajina spremna na obustavu napada na infrastrukturu u Rusiji
Danas pre 8 satijoš 1 povezana

Ima topa-nema topa, u magacinu je, u stvari pored Skupštine: Dačić danima ne može da se dogovori sam sa sobom
Danas pre 4 satijoš 2 povezane