Povezane vesti

Prve slike pretučene Aleksandre Subotić iz Urgentnog centra (foto)

Prve slike pretučene Aleksandre Subotić iz Urgentnog centra (foto)

Telegraf 29.07.2018
Aleksandra Subotić tvrdi da ju je Čabarkapa napao pred detetom, posle čega je navodno pobegao. Aleksandra Subotić trenutno se nalazi u Urgentnom centru u Beogradu, nakon što joj je Aleksandar Čabarkapa, kako tvrdi, naneo telesne povrede. Subotićeva… »
Aleksandra Subotić je iz Urgentnog centra izašla sa kragnom oko vrata, a Čabarkapa tvrdi: Nisam je udario, ona je mene…

Aleksandra Subotić je iz Urgentnog centra izašla sa kragnom oko vrata, a Čabarkapa tvrdi: Nisam je udario, ona je mene…

Telegraf 29.07.2018
Aleksandra Subotić prijavila je slučaj policiji, tvrdeći da ju je Aleksandar Čabarkapa napao. Aleksandra Subotić završila je večeras u Urgentnom centru zbog telesnih povreda koje joj je, prema njenim tvrdnjama, naneo Aleksandar Čabarkapa… »
Čabarkapa napao Aleksandru Subotić pred detetom, pa pobegao: Grebao me i vukao za grudi i lupao šamare (foto)

Čabarkapa napao Aleksandru Subotić pred detetom, pa pobegao: Grebao me i vukao za grudi i lupao šamare (foto)

Telegraf 29.07.2018
Aleksandra se i dalje nalazi u Urgentnom centru na pregledima, drugaričino dete se istraumiralo. Aleksandru Subotić pred detetom njene drugarice pretukao je bivši robijaš Aleksandar Čabarkapa. Zbog stravičnog nasilja rijaliti zvezda je primljena u… »
Svi ti "veliki" muškarci, frajeri, šmekeri... David se oglasio nakon napada na Aleksandru! (foto)

Svi ti "veliki" muškarci, frajeri, šmekeri... David se oglasio nakon napada na Aleksandru! (foto)

Telegraf 29.07.2018
Incident koji se navodno dogodio razbesneo je Davida Dragojevića. Nakon što je Aleksandra Subotić završila u Urgentnom centru zbog telesnih povreda koje joj je navodno, kako tvrdi, naneo Aleksandar Čabarkapa, oglasio se i njen muž David Dragojević… »
Halid Muslimović pretukao ženu koju je usput "pokupio"?!

Halid Muslimović pretukao ženu koju je usput "pokupio"?!

Telegraf 29.07.2018
Žena je prijavila da su se Muslimović i ona posvađali 27. jula između dva i tri ujutro, nakon čega joj je on, kako tvrdi, zadao više udaraca po licu i telu. Pevač Halid Muslimović našao se pod istragom policije zbog sumnje da je pretukao… »

Vesti dana »