Povezane vesti
Kragujevac: Za odštetu posle nevremena 600.000 dinara
Večernje novosti 30.07.2018
S obzirom na to da je izvestan broj građana već zatražio novčanu pomoć, Centralna komisija je na teren poslala ekipe. GRADSKO veće u Kragujevcu je odlučilo da se iz budžeta lokalne samouprave izdvoji više od 600.000 dinara za građane čiji su objekti… »
Grad opredelio sredstva za saniranje štete od nevremena
RTK 30.07.2018
Građani čiji su objekti pretrpeli štetu usled olujnog vetra, kiše, grada, podzemnih voda i sleganja tla, udara groma i požara, mogu da računaju na pomoć Grada Kragujevca. Za ublažavanje i saniranje štete na stambenim objektima nastale u pomenutim… »
Vesti dana »
Evropska zemlja kao Don Kihot: Žestoko se bori da se zaustavi pomeranje sata, a i većina građana EU je da se ukine ta praksa
Blic pre 9 minutajoš 30 povezanih
Tramp krenuo na azijsku turneju, a u kući haos! Sprovešće mir u dve zaraćene države, posetiće cara, videti se sa Sijem, a nije isključeno veliko iznenađenje!
Kurir pre 1 satjoš 22 povezane
uživo RAT U UKRAJINI Jedna osoba poginula, 10 povređeno u ruskom napadu na Kijev
Euronews pre 3 satajoš 15 povezanih




