Povezane vesti
Malo rđe na limu nije problem
Večernje novosti 08.08.2018
Samo automobili koji ugrožavaju bezbednost učesnika u saobraćaju ne prolaze tehnički pregled. Ne vraćaju vozila sa naprslim farom ili štop svetlom, ogrebotinama... NAČELNIK Uprave saobraćajne policije Nebojša Arsov izjavio je juče da oštećenja na vozilu… »
Ispravnost vozila: Svaki deseti ne prolazi tehnički
Večernje novosti 07.08.2018
Rezultati prvog meseca primene novog Pravilnika o sprovođenju kontrole ispravnosti vozila. Na početku svaki treći automobil nije prolazio, broj se ustalio na 10 odsto. POSLE početnih problema sa kojima su se, od starta primene novog pravilnika o… »
Vesti dana »
Oštre kritike i pozivi na razrešenje ministarke Snežane Paunović zbog izjave da bi "etnički očistila Kosovo 1998. da je bila Slobodan Milošević"
Insajder pre 40 minutajoš 32 povezane
Stefanović (SSP): Srbiju su na putu ka EU zbog Vučića pretekle one države kojima smo bili uzor
Beta pre 55 minutajoš 33 povezane
Meštanin: Ursula fon der Lajen upoznata sa problemom Neština i Vizića, nadležni u Srbiji još ne reaguju
N1 Info pre 4 satijoš 5 povezanih
Srbija među najlošije ocenjenim zemljama u Evropi po očuvanju prirode
Mašina pre 1 satjoš 1 povezana
U Nišu sutra dan žalosti zbog pogibije 21-godišnje devojke u udesu u Crnoj Gori
N1 Info pre 20 minutajoš 23 povezane

