Povezane vesti

Vesna Pešić: Makar visila na Terazijama, govoriću ono što mislim

Vesna Pešić: Makar visila na Terazijama, govoriću ono što mislim

Radio 021 09.08.2018
Sociološkinja Vesna Pešić izjavila je da za nelegalno rušenje objekata u beogradskoj četvrti Savamala nije odgovarao niko, osim nje i portala "Peščanik". Ona je za N1 kazala da je nelegalno rušenje u Savamali najskandalozniji događaj jer je… »
Popović Ivković: Vesna Pešić će nastaviti sa vređanjem drugih

Popović Ivković: Vesna Pešić će nastaviti sa vređanjem drugih

Beta 09.08.2018
Članica Predsedništva Srpske napredne stranke (SNS) i državna sekretarka u Ministarstvu unutrašnjih poslova Biljana Popović Ivković ocenila je danas da je sociološkinja Vesna Pešić svojom izjavom o presudi Višeg suda u Beogradu, pokazala da će… »
Pismo biljane Popović - ivković posle kritika prvostepene presude Višeg suda: Vesna bi da bude vrhovni sudija

Pismo biljane Popović - ivković posle kritika prvostepene presude Višeg suda: Vesna bi da bude vrhovni sudija

Večernje novosti 09.08.2018
Sociološkinja i urednici "Peščanika" dužni da plate Nebojši Stefanoviću 200.000 dinara zbog povrede časti. POVODOM otvorene kampanje protiv prvostepene presude Višeg suda u Beogradu, po kojoj Vesna Pešić i urednici sajta "Peščanik" moraju da… »
Vesna Pešić: Za rušenje u Savamali nije odgovarao niko osim mene i portala 'Peščanik'

Vesna Pešić: Za rušenje u Savamali nije odgovarao niko osim mene i portala 'Peščanik'

Novi magazin 09.08.2018
Sociološkinja Vesna Pešić izjavila je danas da za nelegalno rušenje objekata u beogradskoj četvrti Savamala nije odgovarao niko, osim nje i portala "Peščanik". Ona je za televiziju N1 kazala da je nelegalno rušenje u Savamali najskandalozniji… »
Pešić: Govoriću šta mislim, makar visila na Terazijama

Pešić: Govoriću šta mislim, makar visila na Terazijama

Danas 09.08.2018
Makar visila na Terazijama, ja ću uvek da govorim ono što mislim, rekla je sociolog Vesna Pešić u Novom danu TV N1 i istakla da u vezi sa skandalom nelegalnog rušenja u beogradskoj četvrti Savamala, nije odgovarao niko, osim nje i portala… »
Pešić: Celoga života sam u politici, i sad će ovaj ministar i ovaj predsednik da mi zabrane da govorim

Pešić: Celoga života sam u politici, i sad će ovaj ministar i ovaj predsednik da mi zabrane da govorim

Nova ekonomija 09.08.2018
Sociološkinja Vesna Pešić izjavila je u Novom danu TV N1 da u vezi sa celim skandalom nelegalnog rušenja u beogradskoj četvrti Savamala, nije odgovarao niko, osim nje i portala Peščanik. Vlast, kako kaže, koristi najgrublje izraze u obračunima sa… »
Pešić: Makar visila na Terazijama, govoriću uvek šta mislim

Pešić: Makar visila na Terazijama, govoriću uvek šta mislim

N1 Info 09.08.2018
Sociološkinja Vesna Pešić izjavila je u Novom danu TV N1 da u vezi sa celim skandalom nelegalnog rušenja u beogradskoj četvrti Savamala, nije odgovarao niko, osim nje i portala “Peščanik”. Vlast, kako kaže, koristi najgrublje izraze u… »

Vesti dana »