Povezane vesti

Da se zna šta kome pripada

Da se zna šta kome pripada

Politika 09.08.2018
Nikada niko sa srpske strane nije pomenuo u Briselu da će priznati nezavisnost ili da će Kosovo dobiti mesto u UN, istakao Ivica Dačić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je rekao da se zalaže za razgraničenje sa Albancima. „Da imamo… »
Vučić: zalažem se za razgraničenje sa Albancima, ali uspeh te ideje ne zavisi od nas

Vučić: zalažem se za razgraničenje sa Albancima, ali uspeh te ideje ne zavisi od nas

Novi magazin 09.08.2018
Hoćemo jasne granice, a ne provizorijum kao što je danas u kome nam jedno piše, a sasvim drugo imamo na terenu izjavio je predsednik Aleksandar Vučić, za "Novosti" od petka, obrazlažući ideju razgraničenja sa Albancima o kojoj je govorio u… »
Trajković: Izjava Vučića uzdrmala poziciju srpskog naroda

Trajković: Izjava Vučića uzdrmala poziciju srpskog naroda

N1 Info 09.08.2018
Član Predsedništva Srpskog nacionalnog foruma i nekadašnji potpredsednik Vlade Srbije Momčilo Trajković izjavio je u Danu uživo da je izjava predsednika Srbije Aleksandra Vučića, o tome da se zalaže za razgraničenje sa Albancima na Kosovu i… »
Podela Kosova, korekcija granice ili razgraničenje?

Podela Kosova, korekcija granice ili razgraničenje?

N1 Info 09.08.2018
Podela Kosova, korekcija granice ili razgraničenje? Šta će od pomenutog biti deo pravno obevezujućeg sporazuma Beograda i Prištine, još nije poznato, ali od danas znamo šta o tome misli predsednik Srbije, iako je svoj stav o Kosovu najavio za kraj… »
Vučić: Izbori i referendum možda 4. novembra, ali dogodine

Vučić: Izbori i referendum možda 4. novembra, ali dogodine

RTS 09.08.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kaže da nikakvih izbora niti referenduma neće biti 4. novembra, kako to prognoziraju pojedinci iz opozicije. Vučić ističe da je ponosan što u Srbiji ne vlada jednoumlje i što svako može da kaže šta hoće, a… »
"Neću Da otvaram karte": Vučić: Zalažem se za razgraničenje sa Albancima, ali videćemo, za tango je potrebno dvoje

"Neću Da otvaram karte": Vučić: Zalažem se za razgraničenje sa Albancima, ali videćemo, za tango je potrebno dvoje

Blic 09.08.2018
Zalažem se za razgraničenje sa Albancima. Kada ne znamo šta kome pripada, to je uvek izvor potencijalnih sukoba i nereda, ali videćemo, kaže se, "za tango je potrebno dvoje", rekao je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Kako je naveo, ne… »
Vučić: Ne krijem da sam za razgraničenje sa Albancima

Vučić: Ne krijem da sam za razgraničenje sa Albancima

Danas 09.08.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je, danas u Šidu, da se zalaže za razgraničenje sa Albancima na Kosovu i Metohiji. On je u Šidu posetio fabriku mesa i tom prilikom izjavio da ne krije da se zalaže za razgraničenje na KiM, ali i da ne… »
Vučić: Ja sam za razgraničenje sa Albancima, izbori i referendum možda dogodine

Vučić: Ja sam za razgraničenje sa Albancima, izbori i referendum možda dogodine

Večernje novosti 09.08.2018
Zalažem se za razgraničenje sa Albancima, izjavio je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da nikakvih izbora, niti referenduma neće biti 4. novembra, kako to "prognozira" Vuk Jeremić… »
Vučić: Zalažem se za razgraničenje sa Albancima

Vučić: Zalažem se za razgraničenje sa Albancima

N1 Info 09.08.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da se zalaže za razgraničenje sa Albancima na Kosovu i Metohiji. Izvor: N1 "Ja se zalažem i to je moja politika, za ragraničenje sa Albancima. To da imamo teritoriju za koju se ne zna ko je kako tretira… »
Vučić: Zalažem se za razgraničenje sa Albancima na Kosovu i Metohiji

Vučić: Zalažem se za razgraničenje sa Albancima na Kosovu i Metohiji

Nova ekonomija 09.08.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da se zalaže za razgraničenje sa Albancima na Kosovu i Metohiji. "Ja se zalažem i to je moja politika, za ragraničenje sa Albancima. To da imamo teritoriju za koju se ne zna ko je kako tretira i šta… »

Vesti dana »