Povezane vesti

Švajcarska štampa: Đoković ispisao istoriju

Švajcarska štampa: Đoković ispisao istoriju

Dojče vele 20.08.2018
Novak Đoković je prvi igrač u istoriji koji je popunio trofejnu vitrinu peharima svih mastersa i gren slemova, pišu švajcarski listovi o porazu svog „Kralja Rodžera“ u Sinsinatiju. Đoković je sada favorit na US Openu. „Federer nije mogao da… »
'Zlatni masters': Zašto Federer nema lek za Đokovića

'Zlatni masters': Zašto Federer nema lek za Đokovića

BBC News 20.08.2018
Sedmim trijumfom nad Federerom u poslednjih 10 mečeva Novak Đoković osvojio je jedini Masters turnir koji mu je nedostajao. Svi se sećamo tog udarca. Udarca koji je ušao u istoriju. Te 2011. godine u polufinalu US opena Federer je imao sve. Vodio je… »
Đoković konačno osvojio Sinsinati i ušao u tenisku istoriju

Đoković konačno osvojio Sinsinati i ušao u tenisku istoriju

Radio 021 20.08.2018
Novak Đoković je večeras konačno osvojio Masters u Sinsinatiju, jedini od devet turnira iz serije 1000 koji mu je nedostajao, pobedivši u finalu dosadašnjeg sedmostrukog pobednika i svog velikog rivala Rodžera Federera rezultatom 6:4, 6:4. Time je… »
Novakov san postao je java!

Novakov san postao je java!

Sportske.net 20.08.2018
I Mastersi su kompletirani, sve ih je osvojio! Poput Rolan Garosa, turnira na kojem se godinama borio da kompletira Gren Slem trofeje, i Sinsinati ima poseban značaj u karijeri Novaka Đokovića, jer je bio jedini koji mu je nedostajao u kolekciji… »
Đoković: Hvala vam, volim vas puno

Đoković: Hvala vam, volim vas puno

N1 Info 20.08.2018
Srpski teniser Novak Đoković zahvalio se navijačima koji su ga u nedelju na Centralnom terenu u Sinsinatiju u velikom broju podržali u finalu protiv Rodžera Federera. This one is for you guys!!! ❤️ Very thankful for the amazing support I received… »
Đoković: Fantastičan meč, hvala srpskim navijačima

Đoković: Fantastičan meč, hvala srpskim navijačima

RTS 20.08.2018
Neposredno posle osvajanja turnira u Sinsinatiju, jedinog koji mu je nedostajao za "zlatni masters", Novak Đoković je rekao za RTS da je odigrao fantastičan meč i zahvalio srpskim navijačima koji su napravili sjajnu atmosferu. Đoković je u finalu… »
Federer američkim novinarima: Đoković je veliki šampion i o tome treba da se priča

Federer američkim novinarima: Đoković je veliki šampion i o tome treba da se priča

Hot sport 20.08.2018
Nakon poraza od Đokovića, Švajcarac nije bio pričljiv na konferenciji za novinare. Čestitao je drugi reket sveta Novaku trofej u Sinsinatiju i kompletiranje ‘Golden Masters’ trofeja. – Čestitke Novaku na istoriji, zaista je neverovatno šta si… »
Marka: Đoković uradio ono što Rafa i Rodžer neće nikada

Marka: Đoković uradio ono što Rafa i Rodžer neće nikada

Vesti online 20.08.2018
Svetski mediji ne štede komplimente na račun Novaka Đokovića, nakon što je srpski teniser osvajanjem turnira u Sinsinatiju postao prvi igrač u istoriji koji je kompletirao "Zlatni Masters". Najupečatljiviji tekst objavila je španska "Marka", koja… »
Đoković kompletirao Masterse, a šta Federer i Nadal treba da osvoje da bi učinili isto?

Đoković kompletirao Masterse, a šta Federer i Nadal treba da osvoje da bi učinili isto?

Sportske.net 20.08.2018
Mnogi smatraju da u tome neće ni uspeti, evo i zbog čega... Sportska vest dana dolazi iz Sinsinatija i ponovićemo je još jednom - naš najbolji teniser Novak Đoković je osvojio i poslednji od turnira iz Masters serije koji mu je nedostajao u… »
Vajda u Njujork šalje prvog favorita!

Vajda u Njujork šalje prvog favorita!

Mondo 20.08.2018
A, pre nepuna četiri meseca zatekao ga je na 22. poziciji na svetu, slomljenog porazima od tenisera koje je ne tako davno vraćao u svlačionicu za manje od sat vremena. U nešto više od tri meseca od kada se dogovorio sa Marjanom Vajdom o nastavku… »
Novak: Zbog Rodžera i Rafe sam tu gde jesam

Novak: Zbog Rodžera i Rafe sam tu gde jesam

N1 Info 20.08.2018
Srbin Novak Đoković istakao je da se oseća privilegovano i počastvovano jer je postao prvi teniser koji u kolekciji ima svih devet pehara sa turnira iz serije 1.000. Đoković je u nedelju konačno osvojio titulu u Sinsinatiju čime je kompletirao… »
Federer: Hajde da pričamo samo o Đokoviću

Federer: Hajde da pričamo samo o Đokoviću

N1 Info 20.08.2018
Švajcarac Rodžer Federer istakao je da ne razmišlja o razlozima zbog kojih je izgubio od Novaka Đokovića u finalu Sinsinatija, te da može samo da čestita Srbinu na neverovatnom dostignuću. Đoković je pobedom od 6:4, 6:4, konačno kompletirao… »
Zlatni masters Novaka Đokovića

Zlatni masters Novaka Đokovića

Politika 20.08.2018
Briljantnom pobedom u finalu, protiv sedmostrukog šampiona Sinsinatija Rodžera Federera, 6:4, 6:4, naš as prvi kompletirao svih devet titula na mastersima, odnosno svih 14 najvažnijih pehara u tenisu. Posle pet godina čekanja, Novak Đoković je… »
Federer: Znate, Novak je veliki šampion

Federer: Znate, Novak je veliki šampion

Dnevnik 20.08.2018
Švajcarski teniser Rodžer Federer je nakon poraza od Novaka Đokovića u finalu mastersa u Sinsinatiju na konferenciji za novinare izjavio nešto neočekivano. Novinari su ga ispitivali o njegovim potezima, greškama, servisima... Tražili su izjavu za… »
Federer: Zaista nije trenutak da govorimo o meni... Pričajmo o Novaku

Federer: Zaista nije trenutak da govorimo o meni... Pričajmo o Novaku

Mozzart sport 20.08.2018
Đoković: Ovo ie poseban momenat u mojoj karijeri. Privilegovan sam i počastvovan što sam ispisao istoriju ovog sporta. Pokoren je i taj Sinsinati. I vreme je bilo... Novak Đoković osvojio je Zlazni masters i ušao u istoriju tenisa kao jedini čovek… »
Džentlmen Novak - "Hvala što si me pustio da pobedim..."

Džentlmen Novak - "Hvala što si me pustio da pobedim..."

Sportske.net 20.08.2018
Srpski teniser Novak Djoković rekao je danas da je osvajanje turnira u Sinsinatiju i kompletiranje trofeja iz masters serije poseban trenutak u njegovoj karijeri. "Ovo je zaista specijalan momenat za mene... Biti ovde sa pobedničkim trofejom je nešto… »
Ovako to rade gospoda! Đoković i Federer razmenili par reči posle Sinsinatija! Zvučalo je zadivljujuće (video)

Ovako to rade gospoda! Đoković i Federer razmenili par reči posle Sinsinatija! Zvučalo je zadivljujuće (video)

Kurir 20.08.2018
Srpski teniser Novak Đoković rekao je da je osvajanje turnira u Sinsinatiju i kompletiranje trofeja iz Masters serije poseban trenutak u njegovoj karijeri, a par reči imao je i Rodžer Federer. On je osvajanjem Sinsinatija postao prvi teniser koji je… »
Novak Đoković prvi u historiji kompletirao 'Zlatni Masters'

Novak Đoković prvi u historiji kompletirao 'Zlatni Masters'

Al Jazeera 20.08.2018
Teniser iz Srbije slavio je na turniru u Cincinnatiju (SAD), jedinom koji nije do sada osvajao iz serije Masters 1.000. Nekada prvi reket svijeta i najbolji teniser Srbije Novak Ðoković postao je prvi igrač u historiji koji je kompletirao "Zlatni… »
Dva poena kojima je Đoković jedini osvojio sve

Dva poena kojima je Đoković jedini osvojio sve

Vesti online 20.08.2018
Podsećanje i na meč-loptu na Rolan Garosu 2016. koja je našem asu donela i jedini od četiri najvrednija trofeja belog sporta koji mu je nedostajao. Pobedom protiv Britanca Endija Mareja u finalu na pariskoj šljaci pre dve godine (3:6, 6:1, 6:2, 6:4)… »
Tenis TV prikazuje: Novak popunio "masters pasoš Republike Srbije" (VIDEO)

Tenis TV prikazuje: Novak popunio "masters pasoš Republike Srbije" (VIDEO)

Vesti online 20.08.2018
U teniskoj putnoj ispravi našeg asa najzad udaren i deveti pečat, iz Sinsinatija. Majami 2007, Montreal 2007, Rim 2008, Indijan Vels 2008, Pariz 2009, Madrid 2011, Šangaj 2012, Monte Karlo 2013. i Sinsinati 2018. Tako su poređani pečati u… »
Đoković prvi teniser u istoriji koji je osvojio sve masters turnire

Đoković prvi teniser u istoriji koji je osvojio sve masters turnire

IndeksOnline 20.08.2018
Novak Đoković je u finalu Mastersa u Sinsinatiju pobedio večeras Rodžera Federera sa 2:0 (6:4, 6:4). Srpski teniser je ovom pobedom ušao u istoriju kao prvi koji je osvojio “Zlatni Masters” odnosno svih devet turnira Masters serije, od kako je… »
Đoković: Rodžere, hvala što si me "pustio" da pobedim

Đoković: Rodžere, hvala što si me "pustio" da pobedim

Večernje novosti 20.08.2018
Želim da se zahvalim svima koji su bili uz mene svih ovih dana, ali i svih godina, posebno u poslednje vreme kada sam se mučio sa povredom. Hvala svima u Sinsinatiju, rekao je Novak. Najbolji srpski teniser Novak Đoković nakon osvajanja Sinsinatija i… »
Đoković: Rodžere hvala što si me "pustio" da pobedim

Đoković: Rodžere hvala što si me "pustio" da pobedim

N1 Info 20.08.2018
Novak Đoković prvi put je ukarijeri osvojio Sinsinati. Osvojio je 70. titulu u karijeri, 31. Matsers i postao prvi igrač sa titulama na svim Mastersima. Hvala svima. Ovo je veoma poseban momenat za mene. Prvi put stojim ovde sa pobedničkim peharom… »
Istorija u Sinsinatiju! Đoković kompletirao kolekciju mastersa!

Istorija u Sinsinatiju! Đoković kompletirao kolekciju mastersa!

Glas Amerike 20.08.2018
Posle tri poraza, najbolji srpski teniser Novak Đoković konačno je pobedio Rodžera Federera u finalu turnira u Sinsinatiju i osvojio jedini trofej od devet iz serije Masters 1000, koji mu je nedostajao. Bilo je 6:4, 6:4 za Đokovića, koji je tako… »
Kralj "belog sporta" Novakov "Zlatni masters": Perfektni Đoković počistio Federera, osvojio Sinsinati i ušao u istoriju

Kralj "belog sporta" Novakov "Zlatni masters": Perfektni Đoković počistio Federera, osvojio Sinsinati i ušao u istoriju

Večernje novosti 20.08.2018
Najbolji srpski teniser Novak Đoković postao je prvi igrač u istoriji koji je kompletirao "Zlatni masters", pošto je u nedelju u finalu Sinsinatiju savladao Švajcarca Rodžera Federera sa 6:4, 6:4. Najbolji srpski teniser Novak Đoković osvoji je… »
Zlatni masters konačno u Novakovim rukama!

Zlatni masters konačno u Novakovim rukama!

Mozzart sport 20.08.2018
Đoković u finalu turnira u Sinsinatiju u dva seta pobedio Rodžera Federera. Sada je stvarno osvojio sve! Novak Đoković konačno je došao do trofeja u Sinsinatiju i osvojio “zlatni masters”. Kompletirao je pehare sa svih devet turnira iz serije… »
Bravo, Nole: Đoković ispisao istoriju tenisa, Novaku uspelo što nikome nije!

Bravo, Nole: Đoković ispisao istoriju tenisa, Novaku uspelo što nikome nije!

Hot sport 20.08.2018
Novak Đoković postao je prvi teniser u istoriji koji je osvojio titulu na svih devet turnira Masters serije pobedom nad Rodžerom Federerom 2:0 u setovima u finalu turnira u Sinsinatiju. U oba seta Novak je do brejka stizao u sedmom gemu, pa je oba tako… »
Đoković prvi teniser u istoriji koji je osvojio sve masters turnire

Đoković prvi teniser u istoriji koji je osvojio sve masters turnire

Danas 20.08.2018
Srpski teniser savladao Rodžera Federera i osvojio jedini Masters koji mu nedostaje u karijeri Novak Đoković je u finalu Mastersa u Sinsinatiju pobedio večeras Rodžera Federera sa 2:0 (6:4, 6:4). Srpski teniser je ovom pobedom ušao u istoriju kao… »
Novak Neuništivi ispisao istoriju, prvi do Zlatnog mastersa (video)

Novak Neuništivi ispisao istoriju, prvi do Zlatnog mastersa (video)

Sportski žurnal 20.08.2018
Posle pet neuspešnih pokušaja (2008, 2009, 2011, 2012, 2015) Đoković konačno osvojio jedini masters koji mu je nedostajao u kolekciji. Novak Đoković prvi je u istoriji stigao do Zlatnog mastersa (devet turnira serije 1000 - Indijan Vels - 5, Majami… »
Novakova teniska istorija: Osvojen je i Sinsinati!

Novakova teniska istorija: Osvojen je i Sinsinati!

N1 Info 20.08.2018
Novak Đoković ispisao je istoriju tenisa. Postao je Srbin prvi igrač koji je osvajao bar jednu titulu na svakom turniru iz Masters serije. Osvojio je Sinsinati pobedom protiv Rodžera Federera u dva seta. Srpski teniser Novak Đoković prvi je igrač u… »
Novak: Rodžere, konačno si mi dozvolio...

Novak: Rodžere, konačno si mi dozvolio...

Mondo 20.08.2018
Novak Đoković sijao je od sreće nakon što je podigao jedini trofej koji mu je nedostajao iz Masters serije. Orio se teniski stadion u Sinsinatiju kada je Novak Đoković prišao da podigne veliki porcelanski pehar. "Ovo ti je 31. trofej iz Masters… »
Federer: Novače, ispisao si istoriju

Federer: Novače, ispisao si istoriju

Mondo 20.08.2018
"Novače, čestitam ti što si ispisao istoriju. Neverovatno je šta si uradio danas, kao i sve što si postigao u svojoj karijeri", rekao je Rodžer. Rekorder po broju grend slem titula i po mnogima najbolji igrač sveta svih vremena, Rodžer Federer… »

Vesti dana »