Povezane vesti
Posao za 2.000 radnika iz Srbije u Češkoj
Gde investirati 20.08.2018
Češka Privredna komora i preduzeća očekuju od 1. septembra prve radnike iz Srbije po olakšanoj proceduri zapošljavanja stranih radnika u programu vlade i Privredne komore Češke koja bi tamošnjim preduzećima koja ne mogu da nađu radnike, dovela oko 2.000… »
Lakše do posla u Češkoj: Na jesen se očekuje 2.000 radnika iz Srbije
Večernje novosti 19.08.2018
Preko olakšanog režima, u kome su već Ukrajina, Filipini i Mongolija, češka preduzeća mogu da traže kvalifikovanu radnu snagu i u Srbiji. Češka Privredna komora i preduzeća očekuju od 1. septembra prve radnike iz Srbije po olakšanoj proceduri… »
Vesti dana »

"Marko rubio je tražio sastanak sa mnom": Vučić iz Japana: Ako rešimo američke carine, možemo da očekujemo nove japanske investicije
Blic pre 5 minutajoš 5 povezanih

75 Dana, 9 centara za obuku: Sve o obaveznom vojnom roku: Evo ko će prvi biti pozvan, a ko će u kasarni morati da provede duplo više vremena
Blic pre 40 minutajoš 1 povezana

Putin posetio vojne vežbe "Zapad 2025": "Cilj je uvežbavanje zaštite Rusije i Belorusije od svake agresije" (foto)
Blic pre 3 satajoš 1 povezana