Povezane vesti
Četrnaestogodišnjak ulovio trofejnu zubaticu!
Mondo 23.08.2018
Četrnaestogodišnji Aleksa Obradović iz Podgorice konkurisaće za nagradu “Ulov meseca” zahvaljujući zubatici teškoj 4,4 kilograma koju je nedavno ulovio u Tivatskom zalivu. Njegov ulov spada u kategoriju trofejnih zato što su najčešći primerci ove vrste… »
Dečak ulovio trofejnu zubaticu
Večernje novosti 23.08.2018
Aleksa Obradović (14) iz Podgorice tokom letovanja na crnogorskom primorju izlovio je zubaticu tešku 4,4 kilograma. Aleksa Obradović (14) iz Podgorice tokom letovanja na crnogorskom primorju izlovio je zubaticu tešku 4,4 kilograma što je ulov u… »
Vesti dana »
Crvena zvezda razbila Partizan za titulu šampiona Srbije - o spektakularnoj igri Avdića dugo će se pričati
Nova pre 2 satajoš 38 povezanih
"Ne izlazite na kišu, ne jedite jagode i zelenu salatu!" Ćutanje, pa panika: Kako su građani Jugoslavije tek petog dana upozoreni na nuklearnu katastrofu u Černobilju
Blic pre 5 satijoš 46 povezanih
"Dupla pobeda" hrabrih Reptorsa, Klivlend pognute glave napušta Toronto
Sportske.net pre 40 minutajoš 53 povezane
Novi DSS: Opozicija na izbore da izađe u jednom frontu a tri kolone; Monarhisti-POKS: Nema uslova za izbore
RTS pre 4 satijoš 19 povezanih



