Povezane vesti

Krajinović predao na startu US opena, Ebden ide dalje

Krajinović predao na startu US opena, Ebden ide dalje

Telegraf 29.08.2018
Povreda je bila jača od želje. Srpski teniser Filip Krajinović završio je učešće na US Openu već u prvom kolu, jer je zbog povrede predao meč Australijancu Metjuu Ebdenu pri rezultatu 6:7 (1:7), 7:6 (7:5), 6:4, 1:6 i u petom setu 1:4. Skoro… »
Vavrinka dopustio set Umberu, Raonić silovit

Vavrinka dopustio set Umberu, Raonić silovit

N1 Info 29.08.2018
Stan Vavrinka je u drugom kolu US Opena savladao Iga Umbera rezultatom 3:1, po setovima 7:6, 4:6, 6:3 i 7:5. Miloš Raonić je u tri seta dobio Žila Simona, po setovima je bilo 6:3, 6:4 i 6:4. U prvom setu duela Vavrinke i Umbera nije bilo brejkova, a… »
Nekadašnji ''broj 1'' oštro o Novakovim problemima!

Nekadašnji ''broj 1'' oštro o Novakovim problemima!

Sportske.net 29.08.2018
Nema razumevanja za probleme koje je sinoć imao naš teniser. Novak Đoković je uspešno startovao na US Openu u Njujorku, savladao je u prvom kolu Mađara Martona Fušoviča, ali posle velike borbe u veoma teškim vremenskim uslovima, po pravoj… »
Federer pričao o penziji, pa morao da objašnjava: Samo sam se šalio

Federer pričao o penziji, pa morao da objašnjava: Samo sam se šalio

Večernje novosti 29.08.2018
Skoro je došlo vreme da se povučem, ali ne još - rekao je Rodžer pa kasnije pričao da nije mislio ništa ozbiljno. Švajcarski teniser Rodžer Federer rekao je danas da se samo šalio kada je rekao da je "skoro došlo vreme" da se povuče, posle… »
Mnogi je nisu shvatili: Federer objasnio šalu o povlačenju iz tenisa

Mnogi je nisu shvatili: Federer objasnio šalu o povlačenju iz tenisa

Hot sport 29.08.2018
Švajcarski teniser Rodžer Federer rekao je danas da se samo šalio kada je rekao da je ‘skoro došlo vreme’ da se povuče, posle pobede u prvom kolu Otvorenog prvenstva SAD u Njujorku. Federer je pobedio Jošihita Nišioku iz Japana sa 6:2, 6:2… »
Đoković: Fučovič i ja goli u ledu...

Đoković: Fučovič i ja goli u ledu...

Mondo 29.08.2018
Najbolji srpski teniser objasnio kako je teškom mukom uspeo da se izbori sa vrućinom u prvom kolu US Opena. Otkrio da je ledena kupka posle trećeg seta bila pun pogodak, i veoma zanimljiva! Foto: AP Photo/Frank Franklin II Novak Đoković sa uspehom je… »
Troicki za SK: Srećan sam što sam uopšte bio na terenu

Troicki za SK: Srećan sam što sam uopšte bio na terenu

N1 Info 29.08.2018
Srpski teniser Viktor Troicki otkrio je za Sport Klub da mu je pauza zbog povrede pala mnogo teže od one na kojoj je bio zbog suspenzije. Troicki je izgubio od Amerikanca Tenisa Sandgrena u prvom kolu US Opena sa 6:3, 6:4, 6:2. Bio je to prvi meč Srbina… »
Federer: Možda je vreme da se povučem...

Federer: Možda je vreme da se povučem...

Mondo 29.08.2018
Švajcarac objasnio izjavu datu nakon pobede u prvom kolu US Opena. Foto: AP Photo/Adam Hunger Rodžer Federer je uspešno startovao na US Openu. Pobedio je Jošihita Nišioku iz Japana rezultatom 6:2, 6:2, 6:4. "Gotovo da je došlo vreme da se povučem… »
Krajinović predao na startu US opena

Krajinović predao na startu US opena

Vesti online 29.08.2018
Srpski teniser Filip Krajinović završio je nastup na US Openu već u prvom kolu zbog povrede. On je predao meč Australijancu Metjuu Ebdenu pri rezultatu 6:7 (1:7), 7:6 (7:5), 6:4, 1:6 i u petom setu 1:4. Skoro četiri sata trajao je duel dvojice… »
Novak Đoković posle startne pobede: Mučio sam se, ogromne su vrućine…

Novak Đoković posle startne pobede: Mučio sam se, ogromne su vrućine…

Hot sport 29.08.2018
Srpski teniser Novak Đoković rekao je posle pobede nad Mađarom Martonom Fučovičem u prvom kolu US Opena da mu je velike probleme tokom meča zadavala vrućina. Srbin se namučio da u četiri seta eliminiše mađarskog tenisera i toga je bio svestan i… »
Video Đoković napravio šou: U pauzi smo Fučovič i ja bili goli u ledu jedan do drugog

Video Đoković napravio šou: U pauzi smo Fučovič i ja bili goli u ledu jedan do drugog

Večernje novosti 29.08.2018
Bilo je smešno. Borite se sa nekim dva i po sata, onda uđete u svlačionicu iako niste završili meč - objašnjava Novak. Preživeo je Novak Đoković prvo kolo Ju-Es opena. Uspeo je da pobedi vrućinu, probleme sa stomačnim virusom i Martona… »
Us open: Krajinović u petom setu morao da se preda zbog povrede

Us open: Krajinović u petom setu morao da se preda zbog povrede

Hot sport 29.08.2018
Srpski teniser nije izdržao maratonsku borbu protiv Metjua Ebdena iz Australije. Filip Krajinović je pri rezultatu 2:2 u setovima i 4:1 za Ebdena u petom setu, morao da preda meč zbog povrede mišića. Meč je do momenta predaje trajao tri sata i 48… »
US Open - Krajinović nije izdržao, predao nakon maratona

US Open - Krajinović nije izdržao, predao nakon maratona

Sportske.net 29.08.2018
Srpski teniser Filip Krajinović predao je svoj meč prvog kola na US Openu nakon velike borbe sa rivalom i grčevima. Nije uspeo Filip Krajinović da se domogne drugog kola US Opena iako je noćas vodio veliku borbu sa Australijancem Metjuom Ebdenom… »
Krajinović nije izdržao

Krajinović nije izdržao

Mondo 29.08.2018
Srpski teniser zbog povrede i grčeva predao je meč prvog kola US Opena u petom setu. Foto: Clive Brunskill/Getty Images/Guliver Filip Krajinović žestoko se borio sa Metjuom Ebdenom i povredom na startu US Opena, ali nije izdržao tu bitku. Srpski… »
Kraj za Krajinovića, predaja zbog grčeva u petom setu

Kraj za Krajinovića, predaja zbog grčeva u petom setu

N1 Info 29.08.2018
Srpksi teniser Filip Krajinović nije uspeo da se izbori sa grčevima i vrućinom u meču prvog kola US opena. Filip Krajinović predao je meč Metjuu Ebdenu u petom setu pri rezultatu 7:6, 6:7, 6:4, 6:1, 4:1 za Austrijanca. Krajinović se dobro borio i… »
Federer ekspres: Švajcarac lako do drugog kola USO

Federer ekspres: Švajcarac lako do drugog kola USO

N1 Info 29.08.2018
Rodžer Federer nije imao ni najmanji problem na putu ka drugom kolu US opena. Uspešan je bio i Kei Nišikori. Švajcarski teniser Rodžer Federer bez probelma je savladao Japanca Jošihita Nišioku i plasira se u drugo kolo US opena. Federer je na kraju… »
Troicki poražen u prvom kolu US Opena

Troicki poražen u prvom kolu US Opena

Danas 29.08.2018
Srpski teniser Viktor Troicki poražen je u prvom kolu US Opena od domaćeg igrača Tenisa Sandgrena sa 3:0 u setovima (3:6, 4:6, 2:6). Srpski teniser slabo je započeo duel pretrpevši brejk već u uvodnim gemovima prvog seta, da bi protivnik tu prednost… »
Đoković sa 3:1 do drugog kola US Opena

Đoković sa 3:1 do drugog kola US Opena

Danas 28.08.2018
Novak Đoković opravdao je ulogu favorita i plasirao se u drugo kolo US Opena pobedom nad Mađarom Martonom Fučevičem 3:1 (6:3, 3:6, 6:4,6:0), ali je meč bio teži nego što se očekivalo. Đoković se mučio u drugom setu, iskoristio jedan medicinski… »
Krunićeva uspešna na startu Otvorenog prvenstva SAD

Krunićeva uspešna na startu Otvorenog prvenstva SAD

Večernje novosti 28.08.2018
Srpska teniserka plasirala se u drugo kolo Ju Es opena, pošto je u prvom kolu pobedila Timeu Bačinski iz Švajcarske u tri seta - 6:2, 3:6 i 6:0. Srpska teniserka Aleksandra Krunić plasirala se u drugo kolo Otvorenog prvenstva SAD, pošto je u prvom… »
Aleksandra Krunić u drugom kolu US Opena

Aleksandra Krunić u drugom kolu US Opena

Danas 28.08.2018
Srpska teniserka Aleksandra Krunić plasirala se u drugo kolo US Opena nakon pobede nad Timeom Bačinski sa 2:1 u setovima (6:2, 3:6, 6:0). Iako je Švajcarkinja došla prva do brejka u trećem gemu prvog seta, srpska teniserka je odmah istom merom… »
Ništa od srpskog derbija u Njujorku: Troicki eliminisan u prvom kolu Ju Es opena

Ništa od srpskog derbija u Njujorku: Troicki eliminisan u prvom kolu Ju Es opena

Večernje novosti 28.08.2018
Srpski teniser završio je učešće na Otvorenom prvenstvu SAD, pošto je na startu turnira izgubio od Amerikanca Tenisa Sandgrena u tri seta, 3:6, 4:6 i 2:6. Srpski teniser Viktor Troicki završio je učešće na Otvorenom prvenstvu SAD, pošto je u… »
Đere u drugom kolu Ju Es opena

Đere u drugom kolu Ju Es opena

Večernje novosti 28.08.2018
Laslo je uspešno startovao na Otvorenom prvenstvu SAD, pošto mu je Leonardo Majer predao meč u četvrtom setu zbog povrede, pri vođstvu srpskog teniser 2:1 u setovima. Srpski teniser Laslo Đere plasirao se u drugo kolo Otvorenog prvenstva SAD pošto… »
Đere u drugom kolu US Opena posle predaje Majera

Đere u drugom kolu US Opena posle predaje Majera

Danas 28.08.2018
Laslo Đere plasirao se u drugo kolo US Opena nakon što mu je meč predao Argentinac Leonard Majer pri rezultatu 6:4, 6:4, 4:6, 2:1 za srpskog tenisera. On će u drugom kolu igrati protiv Rišara Gaskea koji je ranije danas savladao Japanca Juiči Sugitu… »

Vesti dana »