Povezane vesti

Mama, ona se sama štipa! Verenik Sare Vidak ispričao šta se stvarno dešavalo kobnog dana u sudnici!

Mama, ona se sama štipa! Verenik Sare Vidak ispričao šta se stvarno dešavalo kobnog dana u sudnici!

Kurir 07.09.2018
Doživeo sam šok kada sam čuo da je Sara u pritvoru, divim joj se šta je sve izdržala, priča Stevan Prpa, momak Beograđanke koja je u Spužu bila 23 dana. Stevan Prpa (19), verenik Sare Vidak (20) iz Beograda, koja je 23 dana bila zatočena u… »
Ispovest sare Vidak po povratku u Srbiju: "Na crnogorsko primorje više nikada neću otići, čim otvorim oči setim se…

Ispovest sare Vidak po povratku u Srbiju: "Na crnogorsko primorje više nikada neću otići, čim otvorim oči setim se…

Blic 07.09.2018
- Na crnogorsko primorje sigurno više nikada neću ići, ali ne mogu da kažem da neću u Crnu Goru, odakle je poreklom moj deda, za koga sam baš bila vezana - rekla je Sara Vidak za "Blic" odmah po povratku u Srbiju, posle 23 dana koja je provela u… »
Majka Sare Vidak zahvalna na podršci: Neki su bili spremni da žrtvuju zdravlje da bi nam pomogli

Majka Sare Vidak zahvalna na podršci: Neki su bili spremni da žrtvuju zdravlje da bi nam pomogli

Večernje novosti 06.09.2018
Olivera Vidak Kovačević, majka Sare Vidak, poručila je da im je u teškim momentima značila podrška koju su ona i njena kćerka (u pritvoru provela 23 dana) dobijale sa mnogih adresa u Srbiji i Crnoj Gori. PODGORICA - Olivera Vidak Kovačević, majka… »

Vesti dana »