Povezane vesti

Đokovićev haiku: Izađeš, na "Eš", finale

Đokovićev haiku: Izađeš, na "Eš", finale

Vesti online 08.09.2018
Naš as je dominantnom igrom u polufinalu savladao Japanca Nišikorija sa 6:3, 6:4, 6:2 za 2:22 časa, a za treći trijumf na Flašing Medouzu boriće se protiv Argentinca Del Potra (nedelja, 22). Oko 19 časova po njujorškom temperatura u Velikoj jabuci… »
Idemoooooo: Novak deklasirao Nišikorija, za titulu na US Openu igra protiv Del Potra! (foto)

Idemoooooo: Novak deklasirao Nišikorija, za titulu na US Openu igra protiv Del Potra! (foto)

Telegraf 08.09.2018
U finalu poslednjeg ovogodišnjeg Grend slema Novak će igrati protiv Argentinca Huana Martina Del Potra (nedelja, 22h), kojem je Rafael Nadal predao meč zbog povrede kolena. Dominantno! Novak Đoković plasirao se u finale US Opena nakon pobede nad… »
Osećam se sjajno, ne vidim granice! Đoković puca od optimizma posle novog Grend slem finala

Osećam se sjajno, ne vidim granice! Đoković puca od optimizma posle novog Grend slem finala

Telegraf 08.09.2018
Srbin smazao Nišikorija kao da je suši, u impresivnoj formi čeka Del Potra. Veliki je as Novak Đoković, ponovo hara svetskim tenisom i razara rivale, kao u najboljim danima. Lagano je Nole preskočio i poslednju prepreku pred velikim finalom US… »
US open: Brat Endija Marija osvojio US Open

US open: Brat Endija Marija osvojio US Open

Hot sport 08.09.2018
Džejmi Mari i Betani Matek Sends osvojili su titulu na US Openu u konkurenciji mešovitih dublova. Oni su u finalu savladali Alisiju Rosolsku i Nikolu Mektića sa 2:1 u setovima. Prvi deo igre dobili su Matek Sends i Mari rezultatom 6:2, tom prilikom dva… »
Matek Sends i Marej šampioni Ju Es Opena

Matek Sends i Marej šampioni Ju Es Opena

Beta 08.09.2018
Američka teniserka Betani Matek Sends i Britanac Džejmi Marej osvojili su danas titulu u mešovitom dublu na Otvorenom prvenstvu SAD. Matek Sends i Marej, koji su na ovom turniru prvi put igrali zajedno, u finalu su bili bolji od Poljakinje Alisije… »
Rafael Nadal: Kakve veze moja povreda ima sa njih dvojicom, ne upoređujte me sa Rodžerom i Novakom!

Rafael Nadal: Kakve veze moja povreda ima sa njih dvojicom, ne upoređujte me sa Rodžerom i Novakom!

Hot sport 08.09.2018
Rafael Nadal je zbog povrede kolena morao da preda polufinalni meč US opena protiv Martina Del Potra, a evo šta je rekao o problemu koji ima. Tačnije, jedan od novinara iznervirao je Španca upoređivanjem njegove povrede sa povredama Rodžera Federera… »
Novakova posveta: Za sport, porodicu i moj narod!

Novakova posveta: Za sport, porodicu i moj narod!

Mondo 08.09.2018
Đoković u odličnom raspoloženju dočekuje finale US Opena. Novaku prija Njujork! Osim što je ubedljivim pobedama ušao u finale US Opena i stekao šansu da se 14. grend slem peharom izjednači sa Pitom Samprasom na "večnoj listi", Đoković je tokom… »
Novak: Delpo je nežni džin, ali želim titulu

Novak: Delpo je nežni džin, ali želim titulu

N1 Info 08.09.2018
Nekadašnji najbolji teniser sveta Novak Đoković svestan je da se od njega očekuje titula na US Openu, ali ističe da ne sme da potceni Huana Martina del Potra. Srbin će se u Njujorku boriti za 14. Gren slem titulu. Inače, osmi put će Đoković… »
Šta se dogodilo Rafi Nadalu?

Šta se dogodilo Rafi Nadalu?

Mondo 08.09.2018
"Nije stvar u porazu, već u tome da ne možete da se borite", emotivno je priznao Španac posle povlačenja iz polufinala. Foto: AP/Frank Franklin II Rafael Nadal borio se sa sobom i sa Huan Martinom Del Potrom, ali nije izdržao do kraja. Dramatično… »
Đoković i Del Potro u finalu US Opena

Đoković i Del Potro u finalu US Opena

Al Jazeera 08.09.2018
Đoković je u polufinalu takmičenja savladao Japanca Nishikorija a del Potru je Rafael Nadal predao meč. U finalu US Opena igrat će Novak Đoković i Juan Martin del Potro. Đoković je u polufinalu svladao Japanca Keija Nishikorija sa 6:3, 6:4, 6:2… »
Nadal pobesneo: "Ne poredite moju povredu sa Noletovom i Rodžerovom!"

Nadal pobesneo: "Ne poredite moju povredu sa Noletovom i Rodžerovom!"

Sportske.net 08.09.2018
Sjajni teniser nije krio nezadovoljstvo zbog povrede. Španski teniser Rafa Nadal predao je meč Del Potru posle dva odigrana seta koja je izgubio (7:6 6:2) i neće imati priliku da brani trofej protiv Đokovića. Iako mu je bila ukazivana lekarska pomoć… »
Đoković pobedio Nišikorija, u finale sa Del Potrom

Đoković pobedio Nišikorija, u finale sa Del Potrom

Danas 08.09.2018
Najbolji srpski teniser Novak Đoković osmi put se plasirao u finale Otvorenog prvenstva Amerike, pošto je u noći između petka i subote u polufinalu pobedio Japanca Keija Nišikorija u tri seta, sa 6:3, 6:4, 6:2. Za 14. grend slem titulu, a treću na… »
Del Potro: Novak je favorit, ali to je bio i Federer...

Del Potro: Novak je favorit, ali to je bio i Federer...

N1 Info 08.09.2018
Argentinac Huan Martin del Potro istakao je da će mu biti teško da igra protiv Novaka Đokovića u finalu US Opena, pošto mu je Srbin dobar prijatelj. Delpo će se boriti za drugu titulu na terenima Flašing Medouza pošto mu je u polufinalu meč… »
Nole "Silni": "Čast mi je što igram, respekt za Delpa"

Nole "Silni": "Čast mi je što igram, respekt za Delpa"

Sportske.net 08.09.2018
Kao i uvek, veliki džentlmen, zna da će u nedelju biti teško... Srpski teniser Novak Djoković rekao je posle današnje pobede nad Keijem Nišikorijem u polufinalu Otvorenog prvenstva SAD da je počastvovan što se bavi ovim sportom i što se našao u… »
Đoković: Ne vidim granice, trudim se da budem što bolji

Đoković: Ne vidim granice, trudim se da budem što bolji

Hot sport 08.09.2018
Srpski teniser je pobedom nad Nišikorijem na korak do osvajanja 14. tiizule grend slem turnira u karijeri. Poslednje prepreka ka tom cilju njemuću u finalu biti Huan Martin Del Potro. – Sve ovo mi toliko znači! Trudim se da budem najbolji što mogu… »
Finale kakvo još nismo videli: Đoković - Del Potro

Finale kakvo još nismo videli: Đoković - Del Potro

Mondo 08.09.2018
Biće to veliki meč! Foto: AP/Frank Franklin II Novak Đoković je izbacio Keija Nišikorija, a Rafael Nadal nije izdržao protiv Huan Martina Del Potra duže od dva seta. Tako je zakazano veliko finale, kakvo još nismo videli! Đoković i Del Potro… »
Del Potro: "Novak dobar prijatelj i favorit, ali i Federer je bio..."

Del Potro: "Novak dobar prijatelj i favorit, ali i Federer je bio..."

Sportske.net 08.09.2018
Sutra nas očekuje dvoboj starih poznanika. Srpski teniser Novak Đoković sastaće se u finalu US Opena protiv Huana Martina Del Potra pošto je savladao aktuelnog šampiona Rafaela Nadala. Argentinac ima veoma loš skor sa Đokovićem, Novak vodi sa… »
Sayonara, Kei! Đoković - Del Potro u finalu US Opena

Sayonara, Kei! Đoković - Del Potro u finalu US Opena

Mozzart sport 08.09.2018
Novak počistio Japanca s 3:0 u setovima. Sayonara, Kei Nišikori! Mogao je tako Novak Đoković da se obrati svom protivniku posle polufinala US Opena i da to ne izgleda nadmeno. Lagano ga je dobio, da ne kažemo počistio Novak i slavio s 3:0 u setovima… »
Novak: Ne vidim granice, nastavljam dalje!

Novak: Ne vidim granice, nastavljam dalje!

Mozzart sport 08.09.2018
"Radim vredno svakoga dana i trudim se da dostignem određene visine koje sam zamislio" Novak Đoković je pobedom nad Keijem Nišikorijem stigao na korak od svoje 14. grend slem titule i tako je došao na korak od stizanja Pita Samprasa koji je na toj… »
Đoković u finalu Ju-Es opena: Gladan sam uspeha!

Đoković u finalu Ju-Es opena: Gladan sam uspeha!

Sputnik 08.09.2018
Novak Đoković savladao je u tri seta Keija Nišikorija (6:3, 6:4, 6:2) i boriće se za treći trofej na Otvorenom prvenstvu SAD u tenisu. Novak se pobedom nad Japancem plasirao u svoje osmo finale u Njujorku. Protivnik u finalu (nedelja, 22.00) biće… »
Đoković – Del Potro: Biće đavolski dobro finale

Đoković – Del Potro: Biće đavolski dobro finale

N1 Info 08.09.2018
Nije izgubio pre polufinala u Njujorku još od davne 2006, a sada će Novak Đoković igrati osmo finale i boriti se za treću titulu – uvertira je bila idealna jer je deklasirao Keija Nišikorija (6:3, 6:4, 6:2) i revanširao mu se za poraz iz 2014… »
Video đokovićeva lekcija nišikoriju: Novak se bori za pehar u Njujorku!

Video đokovićeva lekcija nišikoriju: Novak se bori za pehar u Njujorku!

Večernje novosti 08.09.2018
Srpski igrač u polufinalu bez većih problema izašao na kraj sa japanskim predstavnikom – 6:3, 6:4, 6:2. U finalu protiv Huana Martina Del Potra (Argentina). Pre samo godinu dana je Novak Đoković od kuće gledao kako Rafael Nadal diže pehar u… »
US open: Đoković u finalu, za titulu sa Del Potrom

US open: Đoković u finalu, za titulu sa Del Potrom

Radio 021 08.09.2018
Novak Đoković se plasirao u finale Otvorenog prvenstva SAD, pošto je u polufinalu pobedio Japanca Keija Nišikorija u tri seta, 6:3, 6:4 i 6:2. Đoković je do 15. pobede u 17. duelu s Japancem, 21. nosiocem na US openu, došao posle dva sata i 23… »
US Open - Novak je briljantan, sa Delpom za titulu!

US Open - Novak je briljantan, sa Delpom za titulu!

Sportske.net 08.09.2018
Kralj je skinut sa trona noćas, Novak i Del Potro će igrati za titulu na US Openu. Huan Martin Del Potro je noćas izbacio aktuelnog šampiona US Opena Rafaela Nadala pošto je Španac pri rezultatu 7:6 (3) i 6:2 predao meč zbog povrede kolena… »
Novak: Blagosloven sam, Del Potro uvek jedan od top 5

Novak: Blagosloven sam, Del Potro uvek jedan od top 5

N1 Info 08.09.2018
Srpski teniser Novak Đoković je posle plasmana u finale US opena istakao da je izuzetno bitno da igrači kontrolišu emocije. Nekada prvi igrač sveta je u polufinalu pobedio Keija Nišikorija i u osmom finalu u Njujorku za treći trofej u nedelju će… »
Đoković u finalu US Opena: Novak počistio sa terena Nišikorija. Za titulu igra protiv Del Potra! (video)

Đoković u finalu US Opena: Novak počistio sa terena Nišikorija. Za titulu igra protiv Del Potra! (video)

Kurir 08.09.2018
Najbolji srpski teniser Novak Đoković plasirao se u finale US Opena pošto je sa glatkih 3:0 (6:3, 6:4, 6:2) savladao Japanca Keija Nišikorija. 1 / 12 Foto: AP Đoković će za titulu u Njujorku igrati protiv Argentinca Huana Martina Del Potra koji je… »
Novak ubedljiv protiv Nišikorija za osmo finale na Ju-Es openu

Novak ubedljiv protiv Nišikorija za osmo finale na Ju-Es openu

RTS 08.09.2018
Đoković – Nišikori 3:0 (6:3, 6:4, 6:2). Novak Đoković savladao je u tri seta Keija Nišikorija i boriće se za treći trofej na Otvorenom prvenstvu SAD u tenisu. Novak se pobedom nad Japancem plasirao u svoje osmo finale u Njujorku. Protivnik u… »
Japanac nije imao šanse: Novak je u us open finalu

Japanac nije imao šanse: Novak je u us open finalu

Mondo 08.09.2018
Bez izgubljenog gema na svoj servis, za manje od dva i po sata, Novak Đoković plasirao se u finale u kom će igrati za treću titulu u Njujorku. Aktuelni šampion se predao, čeka se novi-stari šampion! Posle povlačenja branioca titule (1) Rafaela… »
Đoković u finalu Ju Es opena posle pobede nad Nišikorijem

Đoković u finalu Ju Es opena posle pobede nad Nišikorijem

Beta 08.09.2018
Srpski teniser Novak Djoković plasirao se u finale Otvorenog prvenstva SAD, pošto je večeras u polufinalu pobedio Japanca Keija Nišikorija u tri seta, 6:3, 6:4 i 6:2. Djoković je do 15. pobede u 17. duelu s Japancem, 21. nosiocem na Ju Es openu… »
Superiorni Đoković osmi put u finalu US opena

Superiorni Đoković osmi put u finalu US opena

N1 Info 08.09.2018
Najbolji teniser Srbije Novak Đoković osmi put u karijeri plarisao se u finalu US opena. Šesti igrač sveta je bez izgubljenog seta u polufinalu pobedio Japanca Keija Nišikorija sa 6:3, 6:4, 6:2 i tako mu se revanširao za poraz u polufinalu iz 2014… »
Nadal predao meč, Del Potro prvi finalista US Opena

Nadal predao meč, Del Potro prvi finalista US Opena

Danas 08.09.2018
Huan Martin del Potro prvije finalista teniskog turnira US open, nakon što je najbolji teniser sveta Rafael Nadal predao meč u drugom setu prilikom rezultata 7:6 (3), 6:2. Nadal nije mogao da izdrži i na kraju drugog perioda igre odlučio je da preda… »
Del Potro u finalu Ju Es opena posle predaje Nadala

Del Potro u finalu Ju Es opena posle predaje Nadala

Sportski žurnal 08.09.2018
Argentinac će u finalu Ju Es opena igrati protiv boljeg iz duela između Novaka Đokovića i Japanca Keija Nišikorija. Argentinski teniser Huan Martin del Potro plasirao se u finale Otvorenog prvenstva SAD, pošto mu je večeras posle drugog seta… »

Vesti dana »