Povezane vesti

Narod na Kosovu uz suze i aplauze slušao Vučića! Predsednik poručio: Pobedićemo bez krvi, oružja i mrtvih!

Narod na Kosovu uz suze i aplauze slušao Vučića! Predsednik poručio: Pobedićemo bez krvi, oružja i mrtvih!

Kurir 09.09.2018
- Imam nameru da pobedimo. I da Srbija pobedi, prvi put u ne znam koliko godina. Bez krvi, mrtvih, užasa i grobova. I imam nameru da ova zemlja bude velika ne po tome što će da osvoji Balkan ili svet, nego po tome što će da osvoji budućnost. Radom… »
Vučić u Severnoj Mitrovici: Nismo ni blizu rešenja

Vučić u Severnoj Mitrovici: Nismo ni blizu rešenja

Glas Amerike 09.09.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je u nedelju iz Severne Mitrovice da Beograd i Priština nisu ni blizu nacrta rešenja i istakao da će neko u narednih deset ili dvadeset godina morati da postigne dogovor sa Albancima. Vučić nije obišao… »
Analitičari: Vučić na Kosovu nije rekao ništa novo

Analitičari: Vučić na Kosovu nije rekao ništa novo

SEEbiz 09.09.2018
BEOGRAD - U analizi Vučeve posete Kosovu i Metohiji, novinari i analitičari ocenjuju da ona nije donela suštinski ništa novo, i da predsednik Srbije nije rekao ništa što do sada nismo znali, odnosno da javnost nije dobila istorijski govor, takozvani… »
Vučić na Kosovu: Zašto je izostao ključni predlog Beograda koji su svi čekali?

Vučić na Kosovu: Zašto je izostao ključni predlog Beograda koji su svi čekali?

Vesti online 09.09.2018
"Ukazivanjem na to da će neko u narednih deset ili dvadeset godina morati da postigne dogovor sa Albancima, Vučić je pokazao da i sam postaje pomalo nesiguran u to da je rešenje uopšte vidljivo i da je u konturama koje je promovisao poslednjih… »
Vučić: Laž da nezavisnost Kosova mora da se prizna do kraja godine

Vučić: Laž da nezavisnost Kosova mora da se prizna do kraja godine

Radio 021 09.09.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas u Kosovskoj Mitrovici da je notorna laž da je "neko spreman i mora da prizna nezavisnost Kosova do kraja godine", da još nema nikakvog dogovora, ali je naglasio da Srbija hoće mir i nastaviće da… »
Vučić na Kosovu nije rekao ništa novo, tvrde analitičari

Vučić na Kosovu nije rekao ništa novo, tvrde analitičari

N1 Info 09.09.2018
U analizi Vučeve posete Kosovu i Metohiji, novinari i analitičari ocenjuju da ona nije donela suštinski ništa novo, i da predsednik Srbije nije rekao ništa što do sada nismo znali, odnosno da javnost nije dobila istorijski govor, takozvani Vučićev… »
Vučić u Kosovskoj Mitrovici: I u dobru i u zlu Srbija uvek uz svoj narod na Kosmetu

Vučić u Kosovskoj Mitrovici: I u dobru i u zlu Srbija uvek uz svoj narod na Kosmetu

RTS 09.09.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je u obraćanju u Kosovskoj Mitrovici da je njegova obaveza da kaže da će Srbija i u dobru i u zlu uvek biti uz svoj narod na Kosovu i Metohiji. Još nemamo nikakav nacrt rešenja, nismo ni blizu njega, ali… »
Vučić u Kosovskoj Mitrovici: Došao sam da kažem istinu o našoj teškoj poziciji (video)

Vučić u Kosovskoj Mitrovici: Došao sam da kažem istinu o našoj teškoj poziciji (video)

Blic 09.09.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je u Kosovskoj Mitrovici održao nesvakidašnji govor u kojem je pozvao Srbe i Srbiju na odricanje od brojnih nacionalnih mitova, koji su, inače, decenijama bili osnova srpske politike prema Kosovu. - Nisu moj… »
Vučić: Laž da nezavisnost Kosova mora da se prizna do kraja godine

Vučić: Laž da nezavisnost Kosova mora da se prizna do kraja godine

Danas 09.09.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas u Kosovskoj Mitrovici da je notorna laž da je „neko spreman i mora da prizna nezavisnost Kosova do kraja godine“, da još nema nikakvog dogovora, ali je naglasio da Srbija hoće mir i nastaviće… »
Govor predsednika Srbije u kosovskoj Mitrovici: Odavde nema nazad, i u dobru i u zlu bićemo uz svoj narod; Laž je da moramo…

Govor predsednika Srbije u kosovskoj Mitrovici: Odavde nema nazad, i u dobru i u zlu bićemo uz svoj narod; Laž je da moramo…

Večernje novosti 09.09.2018
Moja namera je da pobedimo, da Srbija pobedi, po prvi put u ne znam koliko godina, bez krvi, bez mrtvih, bez užasa i grobova, već radom, znanjem i decom, poručio je danas predsednik Srbije. Moja namera je da pobedimo, da Srbija pobedi, po prvi put u ne… »
Vučić: Kada vam pričaju da hoću da menjam granice, ne govore vam istinu

Vučić: Kada vam pričaju da hoću da menjam granice, ne govore vam istinu

Nova ekonomija 09.09.2018
Kada vam pričaju da hoću da menjam granice, ne govore vam istinu. Hoćemo da uradimo sve što možemo i sačuvamo sve što možemo na Kosovu i Metohiji, hoćemo da za vas osvojimo sva prava koja vam pripadaju, hoćemo vaše pravo na život, rad… »
Vučić: Milošević veliki srpski lider, ali nije mogao protiv celog sveta

Vučić: Milošević veliki srpski lider, ali nije mogao protiv celog sveta

SEEbiz 09.09.2018
KOSOVSKA MITROVICA - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Kosovskoj Mitrovici da je notorna laž da je dogovorio da do kraja godine "preda Kosovo i Metohiju" i da jedino želi da izbori veća prava za Srbe na Kosovu kroz kompromis i… »
Vučić u Kosovskoj Mitrovici: Došao sam da vam kažem istinu

Vučić u Kosovskoj Mitrovici: Došao sam da vam kažem istinu

Prva 09.09.2018
Građanima Kosovske Mitrovice se Vučić obratio na organizovanom skupu. "Pre nego što pročitam ono što sam nedeljama pisao, hoću da se izvinim građanima koji nisu mogli da dođu, jer su neki drugi ljudi palili gume, šenlučili, pucali, valjda sa… »
Vučić: Kada kažu da hoću da menjam granice, ne govore istinu

Vučić: Kada kažu da hoću da menjam granice, ne govore istinu

N1 Info 09.09.2018
Kada vam pričaju da hoću da menjam granice, ne govore vam istinu. Hoćemo da uradimo sve što možemo i sačuvamo sve što možemo na Kosovu i Metohiji, hoćemo da za vas osvojimo sva prava koja vam pripadaju, hoćemo vaše pravo na život, rad… »

Vesti dana »