Povezane vesti

"Ako vam neko traži nešto u ime SNS, oterajte ga..."

"Ako vam neko traži nešto u ime SNS, oterajte ga..."

Mondo 24.09.2018
"OTERAJTE U MAJČINU svakog ko dođe i pozove se na mene i nešto traži od vas a što je potrebno za SNS", poruka je Aleksandra Vučića, lidera naprednjaka i predsednika Srbije građanima. Foto: Tanjug/Dragan Kujundžić Na sednici Glavnog odbora Srpske… »
Vučić: Počeli smo da ostvarujemo snove

Vučić: Počeli smo da ostvarujemo snove

Dnevnik 24.09.2018
BEOGRAD: Sednica Glavnog odbora SNS počela je danas u Centru "Sava", a uvodno izlaganje drži predsednik stranke i Srbije Aleksandar Vučić. Srbija je pre četiri godine bila na ivici bankrotstva, a danas je nada čitave jugoistočne Evrope, naglasio je… »
Gojković: Svi za to da Vučić ostane predsednik stranke

Gojković: Svi za to da Vučić ostane predsednik stranke

Dnevnik 24.09.2018
BEOGRAD: Članovi Glavnog odbora SNS protive se povlačenju Aleksandra Vučića sa čela stranke na vanrednoj skupštini, planiranoj za iduću godinu, rekla je večeras novinarima članica Predsedništva SNS Maja Gojković. "Razgovaraćemo o svemu. Svi… »
Vučić: Mnogi u regionu misle da smo remetilački faktor

Vučić: Mnogi u regionu misle da smo remetilački faktor

Vesti online 24.09.2018
Nikad neću da stavljam žig na čelo srpskog naroda da bih se nekome dopao, štitiću srpski narod uvek i svuda, jer to je moj posao, poručio je predsednik Srbije i lider SNS Aleksandar Vučić. Obraćajujući se članovima GO stranke Vučić je rekao… »
Gojković: Vučić da ostane na čelu SNS iako ima drugu viziju

Gojković: Vučić da ostane na čelu SNS iako ima drugu viziju

N1 Info 24.09.2018
Predsednica Skupštine Srbije i funkcionerka Srpske napredne stranke Maja Gojković izjavila je da su se skoro svi članovi Glavnog odbora stranke koji su se javljali da govore izjasnili da Aleksandar Vučić treba i mora da ostane predsednik SNS "iako on… »
Bojim se onoga što se nadvija nad Balkanom

Bojim se onoga što se nadvija nad Balkanom

Politika 24.09.2018
Kongres SNS i izbor novog rukovodstva u 2019. godini. – Posle izbora u BiH izneću dokaze o mešanju pojedinih zapadnih država. Imam veliku bojazan od svega što se nadvilo nad ovaj deo Evrope, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić dodajući da… »
Vučić o Kosovu: Doživeli smo poraz

Vučić o Kosovu: Doživeli smo poraz

Vesti online 24.09.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da njegova politika da Srbija dosta toga sačuva na Kosovu i Metohiji očigledno u Srbiji nije pobedila. - Ja vam sad kažem, mi smo doživeli poraz. Ta moja politika da Srbija dosta toga sačuva na… »
Vučić predložio da SNS nove stranačke organe bira sledeće godine

Vučić predložio da SNS nove stranačke organe bira sledeće godine

Beta 24.09.2018
Predsednik Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić predložio je danas na sednici Glavnog odbora SNS u Beogradu da se novo rukovodstvo SNS bira na izbornoj skupštini u maju ili septembru sledeće godine. On je rekao da bi do tada trebalo da se… »
Vučić: Moja kosovska politika je doživela poraz

Vučić: Moja kosovska politika je doživela poraz

Beta 24.09.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je tokom govora na sednici Glavnog odbora njegove Srpske napredne stranke (SNS) izjavio da se Srbija pet godina trudila da vrati pitanje Kosova na pregovarački sto, ali da je trenutno ta politika "doživela poraz"… »
Vučić: Bojazan od sukoba velikih sila u našem delu Evrope, treba da čuvamo mir

Vučić: Bojazan od sukoba velikih sila u našem delu Evrope, treba da čuvamo mir

Večernje novosti 24.09.2018
Predsednik Srbije rekao da postoji strah od sukoba suprotstavljenih interesa velikih sila u našem regionu. PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić na sednici Glavnog odbora Srpske napredne stranke rekao da postoji bojazan zbog sukoba suprotstavljenih… »
Glavni odbor SNS: Vučić: Premijerki je prećeno silovanjem, a vi ste ćutali. Zašto?

Glavni odbor SNS: Vučić: Premijerki je prećeno silovanjem, a vi ste ćutali. Zašto?

Blic 24.09.2018
Sednica Glavnog odbora SNS počela je danas u Sava centru, a uvodno izlaganje imao je predsednik stranke i Srbije Aleksandar Vučić. - Za samo mesec dana je deset godina od kada smo formirali stranku. Formirali u trenutku kada je našoj zemlji bilo… »
Vučić: Izneću frapantne dokaze o najbrutalnijem mešanju pojedinih zapadnih sila u izbore u Republici Srpskoj! Imam celu…

Vučić: Izneću frapantne dokaze o najbrutalnijem mešanju pojedinih zapadnih sila u izbore u Republici Srpskoj! Imam celu…

Kurir 24.09.2018
- Nadam se da će sve biti u redu sa Republikom Srpskom i našim narodom tamo, kazao je Aleksandar Vučić, i kazao da se prvo kiselo nasmejao, a da potom nije znao šta da kaže kada su neki govorili da se Srbija meša u izbore u BiH. - Ja ću sačekati… »
Glavni odbor SNS Vučić: Srbija će biti najbolja u svemu! 10 godina stranke slavimo u Kraljevu, sledeće godine birati novo…

Glavni odbor SNS Vučić: Srbija će biti najbolja u svemu! 10 godina stranke slavimo u Kraljevu, sledeće godine birati novo…

Kurir 24.09.2018
Sednica Glavnog odbora Srpske napredne stranke održava se danas od 18 sati u beogradskom Sava centru. Na početku sednice se članovima odbora obratio predsednik stranke Aleksandar Vučić, nakon čega je sednica nastavljena bez prisustva medija. Ovo su… »
Vučić: Moja politika u vezi sa Kosovom doživela poraz

Vučić: Moja politika u vezi sa Kosovom doživela poraz

N1 Info 24.09.2018
Predsednik Srbije i lider Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić izjavio je na Glavnom odboru SNS-a da je njegova politika da Srbija dosta toga sačuva Kosovu doživela poraz, jer Srbi više vole da izgube sve. Izvor: N1 Vučić je stranačkim… »
Vučić se neće povući, održaće motivacioni govor

Vučić se neće povući, održaće motivacioni govor

Danas 24.09.2018
Izvori Danasa bliski SNS uoči današnjeg glavnog odbora stranke Lider Srpske napredne stranke i predsednik Srbije Aleksandar Vučić neće se na današnjoj sednici Glavnog odbora te stranke povući sa čela SNS, tvrde za Danas nezvanično izvori bliski… »
ZASEDA GLAVNI ODBOR SNS O KiM i stanju u stranci,koga će spomenuti Vučić?

ZASEDA GLAVNI ODBOR SNS O KiM i stanju u stranci,koga će spomenuti Vučić?

Dnevnik 24.09.2018
Sednica Glavnog odbora SNS biće održana danas, a skup će, kako je najavljeno, početi u 18 časova u beogradskom Sava centru. Iz SNS je saopšteno da će se na početku sednice, članovima Glavnog odbora obratiti se predsednik stranke, i taj deo… »

Vesti dana »