Povezane vesti
Pao diler u Subotici: Policija mu pretresla stan, pa pronašla ekstazi, marihuanu, spid
Kurir 04.10.2018
SUBOTICA - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Subotici zaplenili su više vrsta narkotika i uhapsili R. J. (1967) iz Subotice zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih… »
Novi Sad: Preteći pištoljem oteo novac u prodavnici
Večernje novosti 04.10.2018
U Novom Sadu uhapšen J.Š. (38) osumnjičen za razbojništvo. On se tereti da je, u jednoj novosadskoj prodavnici, uz pretnju pištoljem od radnice oduzeo novac. PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova uhapsili su J. Š. (38) iz Novog Sada, zbog… »
Vesti dana »

AFP: Sirene za uzbunu i zvuk eksplozija u Kijevu posle poziva Putin-Tramp
Danas pre 5 satijoš 6 povezanih

Ivica Dačić za Danas: Prvobitna izjava da MUP nema zvučni top je bila nespretna
Danas pre 5 satijoš 2 povezane

"Teritorija grada je: Ugrožena!" proglašeno vanredno stanje u Valjevu Opština sazvala hitan sastanak: Može doći do ekološke katastrofe
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Prvo oglašavanje Trampa nakon razgovora sa Putinom: Spomenuo i Zelenskog: "Ovo je važno za dobrobit čovečanstva"
Blic pre 7 satijoš 1 povezana

Dačić zatražio pomoć FBI! Poslao pismo direktoru zbog optužbi da je na studentskom protestu upotrebljen "zvučni top"
Blic pre 6 satijoš 1 povezana