Povezane vesti
Mađarska od danas brani beskućnicima da žive na ulicama
RTV 15.10.2018
BUDIMPEŠTA - U Mađarskoj je danas stupio na snagu zakon kojim se zabranjuje noćni boravak ljudi na javnom mestu. Predstavnici vlade ističu da je time rešen jedan društveni problem star 28 godina, od promene društvenog uređenja u zemlji, a da je cilj… »
Mađarska od sutra brani beskućnicima da žive na ulicama
Večernje novosti 14.10.2018
Ustavni amandman koji brani beskućnicima da žive na javnim površinama stupa na snagu sutra u Mađarskoj, a tim povodom organizovan je protest u Budimpešti. Ustavni amandman koji brani beskućnicima da žive na javnim površinama stupa na snagu sutra u… »
Vesti dana »
Vlast strepi od obeležavanja godišnjice tragedije u Novom Sadu, zato pribegava različitim oblicima posredne represije
Ozon press pre 2 satajoš 46 povezanih
Dmitrijev: Moguća nova razmena zarobljenika između Rusije i SAD
Sputnik pre 23 minutajoš 21 povezana
Spremite se za košavu Novembar donosi veći broj vetrovitih dana i dosta kiše, a evo šta detaljna vremenska prognoza najavljuje kada je reč o temperaturama
Dnevnik pre 2 satajoš 43 povezane
Patrijarh Porfirije: Naše društvo potresaju sukobi koji prete da nas liše blagoslova Svetog Save
Radio 021 pre 28 minutajoš 11 povezanih



