Povezane vesti
Stiže najveći norveški brod i odmah kreće potraga za naftom
Vesti online 07.11.2018
Konvoj brodova za seizmička istraživanja, među kojma je najveći norveški 117 metara dugi Polar Empres, ove subote stiže u teritorijalne vode Crne Gore. To je za Radio Crne Gore načelnik Odjeljanja za nazdor i kontrolu pomorskog saobraćaja u Upravi… »
Jadran: Tragajući za naftom teraju ribu
Večernje novosti 07.11.2018
Povodom istraživanja podmorja oglasilo se i Nacionalno udruženje ribara. Pecarošima nude 175.000 evra naknade jer će na tim lokacijama biti zabranjen ribolov, ali oni smatraju da je ponuda preniska. NAČELNIK Odeljenja za nadzor i kontrolu pomorskog… »
Vesti dana »
Dvojica tinejdžera ubili tri osobe u San Dijegu i izvršili samoubistvo
Danas pre 34 minutajoš 22 povezane
Vremenska prognoza za utorak 19. maj 2026: Danas oblačno sa sunčanim intervalima
Beta pre 49 minutajoš 20 povezanih
(Foto, video) Urušio se most na graničnom prelazu, saobraćaj između Hrvatske i Bosne i Hercegovine obustavljen
Blic pre 39 minutajoš 14 povezanih
41 Poen i 24 skoka - vembanjamina partija za pamćenje! Mvp Šej i družina nisu znali šta ih je snašlo! Pogledajte kako je čudesni Francuz razmontirao Tandere!
Kurir pre 1 satjoš 16 povezanih
Poslanici danas nastavljaju raspravu o izmenama seta izbornih zakona
Euronews pre 1 satjoš 9 povezanih


