Povezane vesti
Kako funkcionišu prakse u Srbiji: Neću kafu, hoću iskustvo Recept za kvalitetnu praksu
Radio 021 09.11.2018
Jesu li prakse isto što i volontiranje i da li praktikanti treba da budu plaćeni. BBC OK im je da kuvaju i piju kafu - ali u slobodno vreme Nekadašnji, sadašnji i budući praktikanti u Srbiji su na platou ispred Filozofskog fakulteta u Beogradu… »
Kako funkcionišu prakse u Srbiji: „Neću kafu, hoću iskustvo"
BBC News 09.11.2018
Jesu li prakse isto što i volontiranje i da li praktikanti treba da budu plaćeni. Nekadašnji, sadašnji i budući praktikanti u Srbiji su na platou ispred Filozofskog fakulteta u Beogradu prolaznicima kuvali su i delili kafu. Ne da bi ih razbudili ili… »
Kako funkcionišu prakse u Srbiji: „Neću kafu, hoću iskustvo"
Južne vesti 09.11.2018
BBC OK im je da kuvaju i piju kafu - ali u slobodno vreme Nekadašnji, sadašnji i budući praktikanti u Srbiji su na platou ispred Filozofskog fakulteta u Beogradu prolaznicima kuvali su i delili kafu. Ne da bi ih razbudili ili razonodili, već da bi… »
Vesti dana »
U Somboru kao u rerni: U 16 časova 38 stepeni, proleće na Kopaoniku – samo 21 stepen
Dnevnik pre 12 minutajoš 35 povezanih







