Povezane vesti

Snežana ponizila Rebeku: Goji se kao punoglavac samo joj glava raste (VIDEO)

Snežana ponizila Rebeku: Goji se kao punoglavac samo joj glava raste (VIDEO)

Večernje novosti 15.11.2018
„Ona se stvarno goji u glavi i ja sam samo komentarisala. Ja bih joj to rekla nego je danas spavala“ pričala je Snežana dok su se zadrugari smejali. GLEDAOCI postavljaju pitanja učesnicima najpopularnijeg i najgledanijeg rijaliti programa u… »
Aleksandra Subotić van sebe: David Dragojević nikad prisniji sa Anom Korać (video)

Aleksandra Subotić van sebe: David Dragojević nikad prisniji sa Anom Korać (video)

Blic 15.11.2018
Svakodnevne svađe između Davida Dragojevića i Aleksandre Subotić je nešto na šta su svi zadrugari, ali i gledaoci kraj malih ekrana, već navikli. Danas je razlog za to bila Ana Korać, oko koje je David sinoć obletao, ali i njegovo celokupno… »
Rijaliti zadruga rat do istrebljenja: Golubovićka nasrnula na Kulićke, polila ih vodom, obezbeđenje ih jedva razdvojilo…

Rijaliti zadruga rat do istrebljenja: Golubovićka nasrnula na Kulićke, polila ih vodom, obezbeđenje ih jedva razdvojilo…

Večernje novosti 14.11.2018
Jelena Golubović je ušla u raspravu sa nekoliko zadrugara. Međutim, one najburnije svađe ima sa Nišlijkama, Marijom i Miljanom Kulić, sa kojima je već danima na ratnoj nozi. Jelena Golubović je danas ušla u raspravu sa nekoliko zadrugara… »

Vesti dana »