Povezane vesti
Novosadski taksisti prvi će u Srbiji prevoziti decu u auto-sedištima
Moj Novi Sad 28.11.2018
Gradska taksi udruženja pozvana da pokažu društvenu odgovornost i priključe se akciji koja za cilju ima zaštitu najmlađih u saobraćaju. Nacionalnom strategijom za bezbednost saobraćaja predviđeno je da nakon 2020. nijedno dete ne strada u saobraćaju. Da… »
Sigurnost dece na prvom mestu: Novosadski taksisti prvi će u Srbiji prevoziti decu u auto-sedištima
Blic 28.11.2018
Nacionalnom strategijom za bezbednost saobraćaja predviđeno je da nakon 2020. nijedno dete ne strada u saobraćaju. Da bi se taj zahtevan cilj ispunio, potrebno je da se uključe sve relevantne ustanove koje mogu da utiču na smanjenje negativne statistike… »
Auto-sedišta čuvaju mališanima život
Dnevnik 28.11.2018
Prva nacionalna konferencija o bezbednosti dece u saobraćaju održana je juče u Novom Sadu, u Svečanoj sali Turističkog naselja „Ribarsko ostrvo”. Kako je rekla Marijana Jovanović iz Centra za promociju i bezbednost u saobraćaju, Nacionalnom strategijom… »
Vesti dana »
Ne bi izgubili do prekosutra! Obradović oduševljen atmosferom u Areni...
Kurir pre 10 minutajoš 42 povezane
Zaposleni u TOK protestovali zbog usvojenog seta pravosudnih zakona: "Ozbiljan korak unazad u oblasti vladavine prava"
Newsmax Balkans pre 9 satijoš 23 povezane
Gazdine pretnje urodile plodom, PAO srušio Real u košarkaškom spektaklu!
Sportske.net pre 30 minutajoš 95 povezanih





