Povezane vesti
Vanredna sednica Skupštine Kosova o neuspehu u procesu liberalizacije viza zakazana za 20 časova
Novi magazin 04.12.2018
Predsedništvo Skupštine Kosova odlučilo je večeras da se vanredna sednica o neuspehu u procesu liberalizacije viza zakaže za 20 časova, izjavio je predsednik parlamenta Kadri Veselji. Veselji je rekao da je su ispunjeni svi uslovi za održavanje vanredne… »
Vanredna sednica Skupštine tzv. Kosova o liberalizaciji viza nije održana zbog nedostatka kvoruma
Večernje novosti 04.12.2018
Zbog nedostatka kvoruma nije održana vanredna sednica Skupštine tzv. Kosova o neuspehu vladajuće koalicije u liberalizaciji režima viza za putovanja u EU. PRIŠTINA - Zbog nedostatka kvoruma nije održana vanredna sednica Skupštine tzv. Kosova o neuspehu… »
Vesti dana »

Inflacija u avgustu blago usporila na 4,7 odsto: Voće poskupelo 30,8 odsto, a nakit i satovi 27,1 procenat
N1 Info pre 8 minutajoš 26 povezanih

Veća cena od oktobra: Evo za koliko će poskupeti grejanje u Beogradu
Mondo pre 6 satijoš 11 povezanih

Vremenska prognoza za Srbiju: promenljivo vreme sa sunčanim intervalima i kratkotrajnom kišom u brdsko-planinskim predelima
Naslovi.ai pre 28 minutajoš 33 povezane

Bivši predsednik Brazila Bolsonaro osuđen na 27 godina zatvora za pripremu državnog udara
Radio sto plus pre 3 satajoš 25 povezanih

Mali: Histerija blokaderskih medija zbog vojne parade, Vojska Srbije nikad jača
Euronews pre 3 minutajoš 16 povezanih