Povezane vesti

Ceca na koncertu u Kosovskoj Mitrovici poručila: Ja sam deo ovog naroda (foto+video)

Ceca na koncertu u Kosovskoj Mitrovici poručila: Ja sam deo ovog naroda (foto+video)

Večernje novosti 08.12.2018
Koncertom u severnoj Kosovskoj Mitrovici folk diva Ceca Ražnatović poručila. Divni ljudi, divna deco, ni sami ne možete da zamislite koliku podršku imate u ostatku Srbije. Veoma sam uzbuđena, prezadovoljna i presrećna što sam sa vama ovde i što… »
Ceca na Kosovu: Moj narode, hvala vam!

Ceca na Kosovu: Moj narode, hvala vam!

Mondo 08.12.2018
Uprkos protestu kosovskog ministra kulture, pevačica Svetlana Ceca Ražnatović bez problema stigla na Kosovo i oglasila se da je održala koncert pred 10.000 ljudi. Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović održala je nastup u studentskom centru u Kosovskoj… »
Ceca Ražnatović stigla na koncert! Poručuje da je presrećna!

Ceca Ražnatović stigla na koncert! Poručuje da je presrećna!

Svet plus 08.12.2018
Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović stigla na koncert u Kosovsku Mitrovicu! Poručuje da je presrećna što može da pomogne svom narodu! Folk pevačica Svetlana Ceca Ražnatović stigla je oko 11 časova u Kosovsku Mitrovicu gde će, u delu grada pod… »
Ceca Ražnatović koncert otvorila pesmom - Vazduh koji dišem!

Ceca Ražnatović koncert otvorila pesmom - Vazduh koji dišem!

Svet plus 08.12.2018
Folk zvezda Svetlana Ceca Ražnatović nastupila je danas pred građanima u Kosovskoj Mitrovici, a više stotina ljudi ni kiša nije sprečila da izađu na trg i i pevaju sa njom uglas. Koncert otvorila pesmom "Vazduh koji dišem"! Koncert u delu grada… »
Koncert u kosovskoj Mitrovici Ceca Ražnatović: Idem srcem na Kosovo

Koncert u kosovskoj Mitrovici Ceca Ražnatović: Idem srcem na Kosovo

Večernje novosti 07.12.2018
Idem srcem na Kosovo, moja obaveza je da kao javna ličnost podržim svoj narod - rekla je za "Novosti" Ražnatovićeva folk diva. FOLK zvezda Svetlana Ceca Ražnatović održaće u subotu, tačno u podne, koncert u severnom delu Kosovske Mitrovice, u… »

Vesti dana »