Povezane vesti
Srpska rekla "ne" članstvu u NATO!
Večernje novosti 14.12.2018
Na inicijativu predsednice RS, u Banjaluci održan sastanak o aktivaciji MAP. Cvijanovićeva: Naš stav u pogledu pristupa Alijansi je poznat - neutralnost. REPUBLIKA Srpska je zauzela veoma jasan stav. Ne podržavamo aktivaciju MAP i tražimo od srpskih… »
Dodik: Vojskom Kosova krši se Dejtonski sporazum, BiH ne može u NATO
N1 Info 14.12.2018
Rukovodstvo RS neće podržati aktiviranje Akcionog plana za ulazak BiH u NATO (MAP), niti će podržati ulazak BiH u bilo koji vojni savez, saopšteno je posle sastanka najviših zvaničnika RS, izabranih zvaničnika u institucijama BiH iz RS, predstavnika… »
Vesti dana »
Koje su opcije Srbije dok čeka odgovor Moskve za NIS i gas? Neizvesnost najveći problem, ne zna se ko su mogući kupci
Kurir pre 1 satjoš 13 povezanih
U Bujanovcu se evro u utorak u menjačnicama prodavao i po 120 dinara, uz ocenu da će, zbog velike tražnje, kurs biti još viši.
OK radio pre 43 minutajoš 7 povezanih
U Australiji zvanično zabranjene društvene mreže za mlađe od 16 godina
B92 pre 2 minutajoš 14 povezanih
Udar na Dnjepropetrovsku oblast; London uveo sankcije Aleksandru Duginu
RTS pre 33 minutajoš 22 povezane



