Povezane vesti

Dverjani umalo da linčuju policajce

Dverjani umalo da linčuju policajce

Večernje novosti 17.12.2018
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović o incidentu za vreme izbora u lučanima, koji je dobio publicitet. Obradović sa 30-ak ljudi upao u stanicu. PREDSEDNIK Dveri Boško Obradović i još tridesetak ljudi upali su u nedelju u policijsku… »
Stefanović poslao Hrkalović da smiri situaciju, međutim - privođenja i tenzije

Stefanović poslao Hrkalović da smiri situaciju, međutim - privođenja i tenzije

N1 Info 17.12.2018
Nastavlja se polemika vlasti i opzicije o tome koliko je i čijih aktivista privođeno tokom jučerašnjih izbora u Lučanima. Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović kaže da je državna sekretarka u MUP-u Dijana Hrkalović, u Lučanima… »
Stefanović: Nasilje ne donosi ništa dobro

Stefanović: Nasilje ne donosi ništa dobro

RTS 17.12.2018
Ministar Nebojša Stefanović govorio je na konferenciji za novinare o incidentima koji su se dogodili u izbornom danu u opštini Lučani. Nasilje, bahatost, mogu samo da osudim, svi u policijskoj stanici u Lučanima bili su izloženi linču jedne grupe… »
Stefanović: Dijana Hrkalović bila u Lučanima po mom nalogu

Stefanović: Dijana Hrkalović bila u Lučanima po mom nalogu

SEEbiz 17.12.2018
BEOGRAD - Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je danas da je državna sekretarka MUP-a Dijana Hrkalović bila u Lučanima na dan lokalnih izbora po njegovom nalogu, a u cilju smirivanja situacije. On je, na vanrednoj konferenciji za… »
SzS najavljuje za sutra dokaze o inicidentu u Lučanima

SzS najavljuje za sutra dokaze o inicidentu u Lučanima

Dnevnik 17.12.2018
BEOGRAD: Savez za Srbiju odbacio je danas navode ministra unutrašnjih poslova Nebojše Stefanovića o incidentima koji su se dogodili tokom izbora u Lučanima i najavili da će sutra izneti dokaze o onome što se dešavalo u toj opštini, tokom kampanje… »
Obradović (Dveri): Izjava ministra unutrašnjih poslova dokaz da se policija stavila na stranu vlasti

Obradović (Dveri): Izjava ministra unutrašnjih poslova dokaz da se policija stavila na stranu vlasti

Novi magazin 17.12.2018
Predsednik Dveri i jedan od lidera Saveza za Srbiju Boško Obradović ocenio je danas da je izjava ministra unutrašnjih poslova Nebojše Stefanovića da je državna sekretarka u tom resoru Dijana Hrkalović po njegovom nalogu boravila u Lučanima na dan… »
Obradović: Izjava Stefanovića dokaz da se policija umešala u izbore

Obradović: Izjava Stefanovića dokaz da se policija umešala u izbore

N1 Info 17.12.2018
Predsednik Dveri i jedan od lidera Saveza za Srbiju Boško Obradović ocenio je da je izjava ministra unutrašnjih poslova Nebojše Stefanovića da je državna sekretarka u tom resoru Dijana Hrkalović po njegovom nalogu boravila u Lučanima na dan… »
Obradović: Poručujemo Stefanoviću da policija nije partijska već narodna

Obradović: Poručujemo Stefanoviću da policija nije partijska već narodna

Glas Zapadne Srbije 17.12.2018
Čačak – Nakon što je ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović ponudio svoju ostavku zbog dešavanja na izborima u Lučanima, lider Srpskog pokreta Dveri, Boško Obradović, oglasio se saopštenjem u kom se navodi: “Dobro je što je… »
Stefanović: Da, ponudio sam ostavku! (video)

Stefanović: Da, ponudio sam ostavku! (video)

Mondo 17.12.2018
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović potvrdio je da je predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću ponudio ostavku na tu funkciju, zbog svega što se dešavalo u nedelju uveče u policijskoj stanici u Lučanima. Foto: TANJUG/ SAVA RADOVANOVIC/ bk… »
Stefanović: Osetio sam nemoć da zaštitim svoje kolege u Lučanima

Stefanović: Osetio sam nemoć da zaštitim svoje kolege u Lučanima

Slobodna Evropa 17.12.2018
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je u ponedjeljak da je rekao predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću da je spreman da ponudi ostavku posle incidenata na lokalnim izborima u Lučanima jer je osetio "jedan deo odgovornosti i… »
Stefanović: Bio sam spreman da podnesem ostavku

Stefanović: Bio sam spreman da podnesem ostavku

Radio 021 17.12.2018
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je danas da je državna sekretarka MUP-a Dijana Hrkalović bila u Lučanima na dan lokalnih izbora po njegovom nalogu, a u cilju smirivanja situacije. On je rekao da je Hrkalović sve vreme bila u… »
Sastanak u sedištu SNS: Stefanović ponudio ostavku; Vučić: Nebojša će otići kada i ja

Sastanak u sedištu SNS: Stefanović ponudio ostavku; Vučić: Nebojša će otići kada i ja

Blic 16.12.2018
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović ponudio je večeras ostavku na tu funkciju premijerki Ani Brnabić i predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću. List "Alo" preneo je da je Stefanović ostavku ponudio, jer mu je rečeno da ne hapsi… »
Hrkalović: Obradović me je brutalno vređao, Savez za Srbiju pokušao da se obračuna sa policijom i tužiocima

Hrkalović: Obradović me je brutalno vređao, Savez za Srbiju pokušao da se obračuna sa policijom i tužiocima

Večernje novosti 16.12.2018
Lokalne izbore u četiri opštine obeležilo je više incidenata, a najteži je zabeležen večeras u Lučanima, kada je lider Dveri Boško Obradović sa grupom partijskih saradnika oko 19.00 sati upao u policijsku stanicu u Guči. Lokalne izbore u… »
Stefanović: Bahato, divljačko i nasilničko ponašanje Boška Obradovića u Lučanima

Stefanović: Bahato, divljačko i nasilničko ponašanje Boška Obradovića u Lučanima

Blic 16.12.2018
Kulminacija bahatog, divljačkog i nasilničkog ponašanja Boška Obradovića i jednog dela funkcionera Saveza za Srbiju, koji su danas u opštini Lučani fizički napali više ljudi, prvo ženu koja je došla da glasa na biračko mesto, a potom i… »

Vesti dana »