Povezane vesti

Vučić: Spreman da saslušam nezadovoljne građane, evo prihvatam i izbore

Vučić: Spreman da saslušam nezadovoljne građane, evo prihvatam i izbore

N1 Info 25.12.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je spreman da sasluša nezadovoljne građane koji protestuju na ulici i podlegne njihovim pritiscima, ali da neće da podlegne pritiscima "lažova" iz opozicije. On je za televiziju Pink rekao da je… »
Organizatori protesta: Vučić neka dođe u subotu na plato ako hoće da nas sasluša

Organizatori protesta: Vučić neka dođe u subotu na plato ako hoće da nas sasluša

N1 Info 25.12.2018
Organizatori građanskog protesta “1 od 5 miliona” uputili su zahtev predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću da do subote, 29. decembra, u 18 časova, smeni ministra unutrašnjih poslova Nebojšu Stefanovića, kao i da tada dođe na plato ispred… »
Situacija za Srbe na Kosovu sve teža

Situacija za Srbe na Kosovu sve teža

Politika 25.12.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je situacija za Srbe na Kosovu sve teža jer Priština verovatno do Nove godine neće povući takse od 100 odsto na srpsku robu, ali će Srbija na sve moguće načine pomoći svom narodu da žive… »
Vučić: Nismo ni blizu rešenja kosovskog problema

Vučić: Nismo ni blizu rešenja kosovskog problema

RTS 25.12.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je mogućnost povećanja "kosovskog dodatka". Država to planira kako bi Srbi na KiM imali još dece, i kako bismo im pokazali da na KiM imaju svoju budućnost, istakao je predsednik. Vučić je rekao da nismo… »
Vučić o protestima: Ja dočekujem Putina a oni neka prave "vlast u senci"!

Vučić o protestima: Ja dočekujem Putina a oni neka prave "vlast u senci"!

Pravda 25.12.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas mogućnost povećanja "kosovskog dodatka". Vučić je, na TV Pink, poručio Srbima na KiM da će Srbija pomagati na sve moguće načine i učiniti sve da žive jednako dobro sledeće godine, te da, ako… »
Vučić: Spreman sam da saslušam nezadovoljne građane koji protestuju

Vučić: Spreman sam da saslušam nezadovoljne građane koji protestuju

Nova ekonomija 25.12.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je spreman da sasluša nezadovoljne građane koji protestuju na ulici i podlegne njihovim pritiscima, ali da neće da podlegne pritiscima "lažova" iz opozicije. On je za televiziju Pink rekao da je… »
Vučić poručio opoziciji: Nikuda ne idem odavde, samo sanjajte; Pa, nismo mi valjda išli i rušili rampe

Vučić poručio opoziciji: Nikuda ne idem odavde, samo sanjajte; Pa, nismo mi valjda išli i rušili rampe

Večernje novosti 25.12.2018
Predsednik Srbije najavio da će ako ima prostora, a uveren je da će ga biti, povećati kosovski dodatak. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas mogućnost povećanja "kosovskog dodatka". Vučić je, gostujući u „Novom jutru" televizije… »
Predsednik Vučić uživo o protestima: Ni Miri Marković nikad nije palo na pamet da toliko laže, kao oni o broju učesnika…

Predsednik Vučić uživo o protestima: Ni Miri Marković nikad nije palo na pamet da toliko laže, kao oni o broju učesnika…

Kurir 25.12.2018
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je u programu uživo komentarisao aktuelna politička pitanja, ali i, uoči predstojećih praznika, na izvestan način sumirao 2018. godinu koja je na izmaku. O krizi na Kosovu i Metohiji Na početku se… »
"Spreman sam da sve izgubim da bih obezbedio mir"

"Spreman sam da sve izgubim da bih obezbedio mir"

Mondo 25.12.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić o Kosovu: U poslednja dva meseca imam najveću podršku ikada, ali žrtvovao bih je zarad naše dece na Kosovu... Vučić je u jutarnjem programu TV Pink rekao da je za postizanje kompromisa sa Prištinom potrebno… »
Vučić: Mogu da podlegnem pritiscima građana, ne i pritiscima lažova iz opozicije

Vučić: Mogu da podlegnem pritiscima građana, ne i pritiscima lažova iz opozicije

Novi magazin 25.12.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je spreman da sasluša nezadovoljne građane koji protestuju na ulici i podlegne njihovim pritiscima, ali da neće da podlegne pritiscima "lažova" iz opozicije. On je za televiziju Pink rekao da je… »
"Realne brojke o protestu, a Stefanovića zovu slinom"

"Realne brojke o protestu, a Stefanovića zovu slinom"

Mondo 25.12.2018
Aleksandar Vučić o protestima u Beogradu kaže da je Nebojša Stefanović izneo realne policijske procene o broju učesnika, a da su usledile brojne uvrede. On je otkrio i razloge "histerične nervoze" kod opozicionih lidera. Foto: Mondo/Goran Sivački… »

Vesti dana »