Povezane vesti

Krstičić se oprostio od Zvezde: Za mene povratak u domaći fudbal nije bio ono što su neki nazvali "s konja na magarca"

Krstičić se oprostio od Zvezde: Za mene povratak u domaći fudbal nije bio ono što su neki nazvali "s konja na magarca"

Sportski žurnal 26.12.2018
Navodi da su mu emocije „pomešane”, ali i da iz kluba odlazi „čistog obraza, čist pred Bogom”, ali i navijačima, koji su mu, kako dodaje, bili veliki pokretač. Doskorašnji fudbaler Crvene zvezde Nenad Krstičić emotivnom porukom se večeras… »
Oglasio se Krstičić: Ovo će biti moja jedina izjava, osudili su me kad sam dolazio – sude mi kad odlazim, ali sam čistog…

Oglasio se Krstičić: Ovo će biti moja jedina izjava, osudili su me kad sam dolazio – sude mi kad odlazim, ali sam čistog…

Hot sport 26.12.2018
Ono što je vezista naglasio, razlog odlaska nije novac – već dostojanstvo. Preko društvenih mreža se Nenad Krstičić oglasio povodom odlaska iz Crvene zvezde. AEK će aktivirati otkupnu klauzulu od svega pola miliona evra i tako kupiti jednog od… »
Oproštajna poruka Nenada Krstičića: Nije pitanje novca, već dostojanstva

Oproštajna poruka Nenada Krstičića: Nije pitanje novca, već dostojanstva

Mozzart sport 26.12.2018
Vezista se zahvalio saigračima, treneru i navijačima, otkrio da je mogao i ranije da ode da je to želeo. Nenad Krstičić je prvi veliki odlazak iz Crvene zvezde ove zime. Klub sa Marakane je danas potvrdio njegov transfer u AEK, a večeras se i… »
Nenad Krstičić: Nije novac, već dostojanstvo!

Nenad Krstičić: Nije novac, već dostojanstvo!

Mondo 26.12.2018
"Sam moj dolazak su mnogi osudili kao što će i odlazak!", poručio je Krstičić u pismu objavljenom na Instagramu. Crvena zvezda se u toku dana oprostila od Nenada Krstičića koji će potpisati za grčki AEK, a pouzdani vezista se ove večeri oglasio… »
Krstičić iskreno: Nije do novca, nego do dostojanstva (FOTO)

Krstičić iskreno: Nije do novca, nego do dostojanstva (FOTO)

Vesti online 26.12.2018
Naprasni odlazak Nenada Krstičića iz Crvene zvezde jedna je od vesti dana. Novi fudbaler AEK-a je na Instragramu iskreno govorio o motivima za napuštanje crveno-belog tabora. "Ovo će biti jedina izjava posle odlaska iz Zvezde. Osećam obavezu prema… »
Krstičić iz Zvezde prelazi u AEK

Krstičić iz Zvezde prelazi u AEK

Beta 26.12.2018
Fudbaler Crvene zvezde Nenad Krstičić iskoristio je izlaznu klauzulu u ugovoru i postigao dogovor o transferu sa atinskim AEK-om. Kako je danas saopštila Zvezda, Krstičić je iskoristio izlaznu klauzulu od 500.000 evra. On je pomenutu klauzulu tražio… »
Zvezda nije mogla ništa: Sjajni vezista napustio Crvenu zvezdu, aktivirao klauzulu, klubu ‘sića’ (foto)

Zvezda nije mogla ništa: Sjajni vezista napustio Crvenu zvezdu, aktivirao klauzulu, klubu ‘sića’ (foto)

Hot sport 26.12.2018
Crvena zvezda je definitivno ostala bez jednog od najboljih igrača na sredini terena, iskusni vezista novi je član atinskog AEK-a. Nenad Krstičić napušta stadion ‘Rajko Mitić’ posle godinu i po dana. Iako su se navijači nadali da će iskusni… »
Zvezda: Krstičić iskoristio izlaznu klauzulu i otišao

Zvezda: Krstičić iskoristio izlaznu klauzulu i otišao

Mozzart sport 26.12.2018
Crveno-beli potvrdili da su ostali bez pouzdanog veziste... Gotovo je. Više nema ni najmanje dileme: Nenad Krstičić postaće novi igrač atinskog AEK-a, potvrdili su i iz Crvene zvezde. Pouzdani vezista odbio je novi ugovor sa crveno-belima, iskoristio… »
Zvanično - Zvezda ostala bez "Motorina", plaćena klauzula!

Zvanično - Zvezda ostala bez "Motorina", plaćena klauzula!

Sportske.net 26.12.2018
Predstavnici AEK-a prepustili su menadžerima kompletan posao oko transfera. Poznati svi detalji, Crvena zvezda se oglasila i potvrdila da je plaćena izlazna klauzula. Baš kao i u slučaju Nemanje Milića, transfer koji nije prošao minulog leta biće… »
Gotovo: Krstičić napustio Zvezdu

Gotovo: Krstičić napustio Zvezdu

N1 Info 26.12.2018
Fudbalski klub Crvena zvezda saopštio je da je Nenad Krstičić dogovorio prelazak u atinski AEK. Vezista je rešio da iskoristi otkupnu klauzulu od 500.000 evra koju je imao u ugovoru i pređe u klub iz Atine. Krstičić je pomenutu klauzulu tražio kao… »
Krstičić u AEK, Zvezdi 500.000 evra

Krstičić u AEK, Zvezdi 500.000 evra

Večernje novosti 26.12.2018
AEK je iskoristio izlaznu klauzulu za Krstičića, dogovorenu još kada je potpisivao za Zvezdu u leto prošle godine, i doveo veliko pojačanje već na zimu. Fudbaler Crvene zvezde Nenad Krstičić dogovorio je prelazak u atinski AEK u transferu vrednom… »
Krstičić iskoristio klauzulu da ode u AEK

Krstičić iskoristio klauzulu da ode u AEK

Mondo 26.12.2018
Crvena zvezda se i zvanično oprostila od standardnog prvotimca. Nenad Krstičić (28) definitivno je posle godinu i po dana otišao iz Crvene zvezde! Pouzdani "vezista", doveden kao slobodan igrač krajem avgusta 2017, nastaviće karijeru u atinskom AEK… »
Krstičić iskoristio otkupnu klauzulu da ode iz Zvezde

Krstičić iskoristio otkupnu klauzulu da ode iz Zvezde

Vesti online 26.12.2018
Jedan od najboljih igrača "crveno-belih" u poslednjih godinu i po ide u AEK. Nenad Krstičić (28) ponovo će u inostranstvo. Iz OFK Beograda je kao omladinac otišao još 2008. u mlađe kategorije Sampdorije, a put ga je vodio i u Bolonju i Alaves… »

Vesti dana »