Povezane vesti

Lutovac (DS) je napustio studio usred emisije zbog Jovanova (SNS), a evo šta njiih dvojica kažu posle skandala uživo

Lutovac (DS) je napustio studio usred emisije zbog Jovanova (SNS), a evo šta njiih dvojica kažu posle skandala uživo

Blic 27.12.2018
Dok god politička debata ne bude civilizovana, bićemo svi gubitnici: i oni koji je napuštaju, i oni koji učestvuju u njoj, i mi koji je posmatramo. Pobednik neće biti ni lider DS-a Zoran Lutovac koji je preksinoć usred mučne rasprave napustio… »
Stručnjaci: Taktika SNS - upadicama i vređanjem obesmisliti debate u emisijama

Stručnjaci: Taktika SNS - upadicama i vređanjem obesmisliti debate u emisijama

N1 Info 27.12.2018
Da li u retkim emisijama u kojima se zajedno pojave predstavnici vlasti i opozicije ima debate ili samo kakofonije? Stručnjaci smatraju da postoji taktika Srpske napredne stranke - da obesmisle dijalog konstantnim upadicama i vređanjem, a da je najbolji… »
Zoran Lutovac: Pozvan sam da mi se ne dozvoli da pričam

Zoran Lutovac: Pozvan sam da mi se ne dozvoli da pričam

Danas 27.12.2018
Lider Demokratske stranke za Danas o razlozima napuštanja emisije Upitnik na Radio-televiziji Srbije Napustio sam emisiju Upitnik Radio-televizije Srbije, jer nisam želeo da ostavljam privid da je sve normalno, kada to nije tako. Nisam želeo da… »
Olivera Jovićević: Ne znam da li ovakav "Upitnik" ima smisla

Olivera Jovićević: Ne znam da li ovakav "Upitnik" ima smisla

Blic 27.12.2018
Voditeljka "Upitnika" Olivera Jovićević razmišlja koliko ovakav format emisije ima smisla nakon sukoba Milenka Jovanova i Zorana Lutovca. Kako komentarišete incident u emisiji? - Ovo je prvi put otkako radim "Upitnik" da gost napusti emisiju iako je… »
Posle voditeljke, oglasili se I akteri skandala u TV studiju Lutovac: Ne želim da se valjam po blatu! Jovanov: Ne mogu da…

Posle voditeljke, oglasili se I akteri skandala u TV studiju Lutovac: Ne želim da se valjam po blatu! Jovanov: Ne mogu da…

Kurir 27.12.2018
BEOGRAD - Predsednik Demokratske stranke Zoran Lutovac izjavio je da nije pozvan u emisiju Upitnik RTS, koju je napustio, "da bi nešto rekao, nego da mu se ne dozvoli da bilo šta kaže, a da se njegovo prisutvo beleži kao učešće opozicije u debati"… »
Jovićević, Lutovac i Jovanov o emisiji: Ko je došao da minira, a ko da napušta

Jovićević, Lutovac i Jovanov o emisiji: Ko je došao da minira, a ko da napušta

Cenzolovka 27.12.2018
Autorka emisije "Upitnik" Radio televizije Srbije Olivera Jovićević izjavila je da je "u društvu u kome nemate normalnog dijaloga u parlamentu, niti na bilo kom drugom institucionalnom nivou, teško očekivati zdravu debatu na televiziji". „S tim… »
Ne znam da li ovakav Upitnik posle 15 godina ima smisla! Predsednik DS je napustio njenu emisiju, a evo šta Olivera…

Ne znam da li ovakav Upitnik posle 15 godina ima smisla! Predsednik DS je napustio njenu emisiju, a evo šta Olivera…

Kurir 27.12.2018
Pravi mali skandal dogodio se na RTS kada je predsednik Demokratske stranke (DS) Zoran Lutovac napustio TV emisiju "Upitnik" na Radio-televiziji Srbije zbog, kako je tokom emisije okarakterisao "nemogućnosti da završi misao" i "konstantno upadanje u… »
Olivera Jovićević: Svi smo na gubitku jer umesto dijaloga imamo agresiju i obračune

Olivera Jovićević: Svi smo na gubitku jer umesto dijaloga imamo agresiju i obračune

Danas 27.12.2018
Autorka emisije Upitnik RTS za Danas kaže da je sada teško očekivati zdravu debatu na televiziji U društvu u kome nemate normalan dijalog u parlamentu niti na bilo kom drugom institucionalnom nivou, teško je očekivati zdravu debatu na televiziji… »
Lutovac: Neću da se valjam u blatu i dajem privid normalnosti

Lutovac: Neću da se valjam u blatu i dajem privid normalnosti

Novi magazin 27.12.2018
Predsednik Demokratske stranke Zoran Lutovac izjavio je da nije pozvan u emisiju Upitnik Radio-televizije Srbije, koju je napustio, "da bi nešto rekao, nego da mu se ne dozvoli da bilo šta kaže, a da se njegovo prisutvo beleži kao učešće opozicije… »
Jovićević, Lutovac i Jovanov o emisiji: Ko je došao da minira, a ko da napušta

Jovićević, Lutovac i Jovanov o emisiji: Ko je došao da minira, a ko da napušta

N1 Info 27.12.2018
Autorka emisije "Upitnik" Radio televizije Srbije Olivera Jovićević izjavila je da je "u društvu u kome nemate normalnog dijaloga u parlamentu, niti na bilo kom drugom institucionalnom nivou, teško očekivati zdravu debatu na televiziji". "S tim što… »
Jovanov: Žele revolucijom do vlasti

Jovanov: Žele revolucijom do vlasti

Danas 26.12.2018
Fukcioner Srpske napredne stranke Milenko Jovanov izjavio je da je u emisiji Upitnik predsednik DS Zoran Lutovac „prvi prekinuo njegov govor i da je pokušao da bude urednik u emisiji“. „Ja sam tražio od voditeljke da me ne prekida, a ona je rekla… »

Vesti dana »