Povezane vesti
Penzionerska pobeda na sudu: Veruju li danas mladi u penziju
Radio 021 27.12.2018
Koliko mladih u Srbiji traži danas posao sa verovanjem da će, nakon 40 godina, moći da živi od penzije. Getty Images Mladi u Beogradu - na zidiću ili u kancelariji bez doprinosa, kada je penzija izvesnija? Katarina, 37-godišnjakinja iz Beograda, počela… »
Penzionerska pobeda na sudu: Veruju li danas mladi u penziju
BBC News 27.12.2018
Koliko mladih u Srbiji traži danas posao sa verovanjem da će, nakon 40 godina, moći da živi od penzije. Katarina, 37-godišnjakinja iz Beograda, počela je da radi sa 24 godine, pre završetka fakulteta. Iako je radila puno radno vreme, godinama nije imala… »
Penzionerska pobeda na sudu: Veruju li danas mladi u penziju
Južne vesti 27.12.2018
Getty Images Mladi u Beogradu - na zidiću ili u kancelariji bez doprinosa, kada je penzija izvesnija? Katarina, 37-godišnjakinja iz Beograda, počela je da radi sa 24 godine, pre završetka fakulteta. Iako je radila puno radno vreme, godinama nije imala… »
Vesti dana »
Novosadska opozicija odala poštu Oliveru Ivanoviću na godišnjicu njegovog ubistva
Insajder pre 58 minutajoš 39 povezanih
Osam godina od ubistva Olivera Ivanovića: Pitanja bez odgovora i zid ćutanja (VIDEO)
Insajder pre 1 satjoš 26 povezanih
Novi Sad pod opsadom zbog pijanog begunca: Detalji ludačke jurnjave, povređen policajac (video)
Mondo pre 3 satajoš 64 povezane
"Ministar predložio rešenje, ali nas iznenadio za zaostale plate": Predsednica sindikata Apoteke Beograd nakon susreta s Lončarom
N1 Info pre 3 satajoš 23 povezane




