Povezane vesti

Makron pisao Vučiću: Raduje me poseta Srbiji

Makron pisao Vučiću: Raduje me poseta Srbiji

Slobodna Evropa 05.01.2019
Francuski predsednik Emanuel Makron je u pismu predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću izrazio zadovoljstvo zbog toga što će uskoro posetiti Srbiju i uputio podršku naporima da se sa Prištinom dođe do konačnog sporazuma. "Raduje me što ću uskoro da… »
Makron uputio pismo Vučiću: Raduje me poseta Beogradu, podržavam napore za sporazum s Prištinom

Makron uputio pismo Vučiću: Raduje me poseta Beogradu, podržavam napore za sporazum s Prištinom

Beta 05.01.2019
Francuski predsednik Emanuel Makron je u pismu predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću izrazio zadovoljstvo zbog toga što će uskoro posetiti Srbiju i uputio podršku naporima da se sa Prištinom dodje do konačnog sporazuma. "Raduje me što ću uskoro da… »
Makron pisao Vučiću: Raduje me poseta Srbiji

Makron pisao Vučiću: Raduje me poseta Srbiji

N1 Info 05.01.2019
Francuski predsednik Emanuel Makron je u pismu predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću izrazio zadovoljstvo zbog toga što će uskoro posetiti Srbiju i uputio podršku naporima da se sa Prištinom dođe do konačnog sporazuma. "Raduje me što ću uskoro da… »
Makron pisao Vučiću: Raduje me što ću uskoro da posetim Srbiju

Makron pisao Vučiću: Raduje me što ću uskoro da posetim Srbiju

RTS 05.01.2019
Predsednik Francuske Emanuel Makron poručio je u pismu predsedniku Aleksandru Vučiću da se raduje što će uskoro posetiti Srbiju i da Francuska podržava evropsku perspektivu zemlje. "Podržavam Vaše napore da se sa Prištinom dođe do jednog… »
Makron u pismu Vučiću: Podržavam napore ka rešavanju spora Beograda i Prištine

Makron u pismu Vučiću: Podržavam napore ka rešavanju spora Beograda i Prištine

Blic 05.01.2019
Predsednik Francuske Emanuel Makron poručio je u pismu predsedniku Aleksandru Vučiću da ga raduje što će uskoro posetiti Srbiiju i podržao njegove napore da se sa Prištinom postigne sveobuhvatni i konačni sporazum, "uprkos sadašnjim preprekama u… »
Stiglo pismo iz Francuske! Makron se obratio Vučiću: Raduje me dolazak u Srbiju! (foto)

Stiglo pismo iz Francuske! Makron se obratio Vučiću: Raduje me dolazak u Srbiju! (foto)

Srbija danas 05.01.2019
Predsednik Francuske Emanuel Makron poručio je u pismu predsedniku Aleksandru Vučiću da ga raduje što će uskoro posetiti Srbiiju. Predsednik Francuske Emanuel Makron poručio je u pismu predsedniku Aleksandru Vučiću da ga raduje što će uskoro… »

Vesti dana »