Povezane vesti
Merkel i Makron potpisaće novi Ugovor o saradnji 22. januara
Večernje novosti 08.01.2019
Jelisejski ugovor potpisali su 1963. francuski predsednik Šarl de Gol i nemački kancelar Konrad Adenauer i predstavlja osnovu pomirenja dve zemlje. Francuski predsednik Emanuel Makron i nemačka kancelarka Angela Merkel potpisaće 22. januara novi… »
Makron i Merkel potpisuju novi Ugovor o saradnji
N1 Info 08.01.2019
Francuski predsednik Emanuel Makron i nemačka kancelarka Angela Merkel potpisaće 22. januara novi ugovor o francusko-nemačkoj saradnji, saopštila je Jelisejska palata. Ugovor će biti potpisan u Ahenu u Nemačkoj. Ugovor se oslanja na osnivačku… »
Vesti dana »
![MUP: Uhapšene dve osobe osumnjičene za napad na inspektore Ministarstva za rad u Aranđelovcu](https://nstatic.net/605/38937605hnnflu.jpg)
MUP: Uhapšene dve osobe osumnjičene za napad na inspektore Ministarstva za rad u Aranđelovcu
Insajder pre 2 satajoš 5 povezanih
![Vučević: Država napadnuta spolja i iznutra, moramo je sačuvati; Zakon o stanovima za mlade do kraja februara](https://nstatic.net/803/38937803ncvvzn.jpg)
Vučević: Država napadnuta spolja i iznutra, moramo je sačuvati; Zakon o stanovima za mlade do kraja februara
RTV pre 1 satjoš 10 povezanih