Povezane vesti

Oglasila se majka mine Vrbaški: Nisam znala da se moja ćerka prostituiše

Oglasila se majka mine Vrbaški: Nisam znala da se moja ćerka prostituiše

Večernje novosti 11.01.2019
Njena majka Ivana Vrbaški je istakla da je bila šokirana kada je čula reči svoje ćerke, jer za to nije znala. Mina Vrbaški je tokom prethodne noći pred kamerama rijaliti programa "Zadruga 2" koji obara sve rekorde gledanosti, priznala je da se… »
Mina se prodavala za 200 € da bi pomogla majci i baki: Sad se oglasila njena majka Ivana i šokirala izjavom! Ovo je prava…

Mina se prodavala za 200 € da bi pomogla majci i baki: Sad se oglasila njena majka Ivana i šokirala izjavom! Ovo je prava…

Kurir 11.01.2019
Nakon što je Mina Vrbaški u Zadruzi pred svima priznala da se bavila prostitucijom i da je na taj način finansijski pomagala svojoj porodici, pozvali smo njenu majku Ivanu Vrbaški da prokomentariše reči svoje ćerke. Ivana nam je rekla da je ponosna… »
Zadruga 2: Šok uživo! Mina Vrbaški priznala da se bavila prostitucijom! (VIDEO)

Zadruga 2: Šok uživo! Mina Vrbaški priznala da se bavila prostitucijom! (VIDEO)

Svet plus 11.01.2019
Sinoć je u rijalitiju "Zadruga 2" obelodanjeno da je Petar Tojagić pričao zadrugarima da se Mina Vrbaški bavila najstarijim zanatom i da su mu drugari rekli da je se kloni. Šok uživo! Mina Vrbaški priznala da se bavila prostitucijom! Došlo je do… »
Mina Vrbaški priznala da se bavila prostitucijom: Ku*** sam i je l' mi fali nešto?

Mina Vrbaški priznala da se bavila prostitucijom: Ku*** sam i je l' mi fali nešto?

Večernje novosti 11.01.2019
Mini je prekipelo zbog Petrovih osuda, pa je rešila sa suzama u očima da progovorila o mučnom periodu na koji ju je život osudio zbog nedostatka finansija. Stanari Bele kuće su imali priliku da gledaju video-snimke na kojima jedni drugima pričaju… »

Vesti dana »