Povezane vesti

Vučić: Kaznena politika u Srbiji stroža od one u Nemačkoj

Vučić: Kaznena politika u Srbiji stroža od one u Nemačkoj

Danas 14.01.2019
Održavanje lokalnih izbora zavisi od opozicije, jednu reč da kažu idemo i na njih i pobedićemo ih brzo i lako, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas u Leskovcu. „Kada su prošli put krenuli sa protestima u ponovljenim krugovima… »
Vučić o uvredama Mileni Ivanović: Tu vrstu ludila nikad nisam razumeo

Vučić o uvredama Mileni Ivanović: Tu vrstu ludila nikad nisam razumeo

Danas 14.01.2019
"Ne samo što vređaju i napadaju žene, nego govore da bi ona trebalo da protestuje protiv nekoga, ali ona to neće." Povodom uvreda koje je jedan od lidera SZS Željko Veselinović uputio Mileni Ivanović, predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je… »
Vučić: Pooštravanje kaznene politike nema veze s vanrednim izborima

Vučić: Pooštravanje kaznene politike nema veze s vanrednim izborima

N1 Info 14.01.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da ga ne zanimaju kritike na društvenim mrežama povodom najave pooštravanja kaznene politike prema kriminalcima i dodao da to nema nikakve veze s eventualnim vanrednim izborima. Izvor: Agencije "Oni su… »
Vučić u Leskovcu tražio da ne bude dočeka građana

Vučić u Leskovcu tražio da ne bude dočeka građana

Danas 14.01.2019
Predsednika dočekali samo funkcioneri Predsednika Srbije Aleksandra Vučića dočekalo je danas ispred fabrike „Aptiv Pakard“ u Leskovcu nekoliko desetina gradskih činovnika iako je ranije bio pripremljen organizovaniji i masovniji doček… »
"Tako mali đokica, mali žorž, zamišlja politiku": Vučić o pismu Boška Obradovića Putinu

"Tako mali đokica, mali žorž, zamišlja politiku": Vučić o pismu Boška Obradovića Putinu

Blic 14.01.2019
Putin mi je od jutros poslao tri urgencije na osnovu pisma Boška Obradovića, ironično je prokomentarisao predsednik Aleksandar Vucić pismo koje je Bošško Obradović uputio šefu ruske države. - Siguran sam da je Putinu bilo mnogo važno to što je… »
Vučić: Najava pooštravanja kaznene politike nema veze sa izborima

Vučić: Najava pooštravanja kaznene politike nema veze sa izborima

Danas 14.01.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da ga ne zanimaju kritike na društvenim mrežama povodom najave pooštravanja kaznene politike prema kriminalcima i dodao da to nema nikakve veze s eventualnim vanrednim izborima. „Oni su hteli da… »
Vučić: Izbori zavise od opozicije, jedna reč i biće ih

Vučić: Izbori zavise od opozicije, jedna reč i biće ih

Večernje novosti 14.01.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da eventualno održavanje vanrednih izbora zavisi od opozicije i da će ih biti ako ih zatraže. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da eventualno održavanje vanrednih izbora zavisi od… »
Vučić u Leskovcu: Očekivao sam napade zbog rigorozne kaznene politike prema kriminalcima...ali meni je važno šta kaže…

Vučić u Leskovcu: Očekivao sam napade zbog rigorozne kaznene politike prema kriminalcima...ali meni je važno šta kaže…

Kurir 14.01.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je svečanom otvaranju fabrike za proizvodnju elektroinstalacija za autoindustriju Aptive Packard u Leskovcu. Predsednik je na pitanje novinara o mogućim izborima rekao da ako ih opozicija želi, da će… »

Vesti dana »