Povezane vesti

Milivojević: U kakvoj su vezi takse i vanredni izbori

Milivojević: U kakvoj su vezi takse i vanredni izbori

N1 Info 18.01.2019
Politički analitičar Cvijetin Milivojević izjavio je da ne vidi zbog čega bi ukidanje taksi koje su uvele prištinske vlasti bilo u nekoj vezi sa eventualnim raspisivanjem vanrednih parlamentarnih izbora u Srbiji. On je ocenio da predsednik Aleksandar… »
Matoši: Takse će biti ukinute nekoliko minuta pošto Srbija prizna Kosovo

Matoši: Takse će biti ukinute nekoliko minuta pošto Srbija prizna Kosovo

Novi magazin 18.01.2019
Vlada Kosova će nekoliko minuta pošto Srbija prizna Kosovo ukinuti takse na proizvode iz Srbije, izjavio je Haljilj Matoši savetnik premijera Kosova Ramuša Haradinaja. "Stav premijera Haradinaja o taksi je poznat. Taksa se stavlja van snage nekoliko… »
Analitičar: U kakvoj su vezi takse i vanredni izbori u Srbiji

Analitičar: U kakvoj su vezi takse i vanredni izbori u Srbiji

Novi magazin 18.01.2019
Politički analitičar Cvijetin Milivojević izjavio je danas da ne vidi zbog čega bi ukidanje taksi koje su uvele prištinske vlasti bilo u nekoj vezi sa eventualnim raspisivanjem vanrednih parlamentarnih izbora u Srbiji i ocenio da predsednik… »
Lupate mi šamare a trošite 99% ruskog gasa

Lupate mi šamare a trošite 99% ruskog gasa

Dnevnik 18.01.2019
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas da ne prihvata da Srbija plaća duplo veću cenu gasa zbog "političkog i bezbednosnog reketa", sa kojim je suočen. Vučić je, na pitanje novinara austrijske državne televizije ORF… »
Vučić: Ako nema nastavka dijaloga, možemo na izbore

Vučić: Ako nema nastavka dijaloga, možemo na izbore

N1 Info 18.01.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je bitno da međunarodna zajednica i Evropa saopšte da li će uskoro biti ukinute kosovske takse na robu iz Srbije, odnosno da li će biti nastavljen dijalog, kako bi znao da li da se organizuju vanredni… »
Neophodna osovina mira sever - jug

Neophodna osovina mira sever - jug

RTV 18.01.2019
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je danas da je veoma bitno da imamo osovinu mira sever - jug, odnosno da Srbi i Albanci moraju da se dogovore zbog budućnosti. Vučić je, na pitanje novinara austrijske državne televizije ORF da li… »
Vučić: EU da saopšti da li će biti dijaloga ili da idemo na izbore (VIDEO)

Vučić: EU da saopšti da li će biti dijaloga ili da idemo na izbore (VIDEO)

Beta 18.01.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas je bitno da medjunarodna zajednica i Evropa saopšte da li će uskoro biti ukinute kosovske takse na robu iz Srbije, odnosno da li će biti nastavljen dijalog, kako bi znao da li da se organizuju… »
Svi bolje znaju šta mi je Putin rekao, a ja sedeo s njim: I Veselji je čuo nešto što niko nije, a za to su potrebne…

Svi bolje znaju šta mi je Putin rekao, a ja sedeo s njim: I Veselji je čuo nešto što niko nije, a za to su potrebne…

Srbija danas 18.01.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je odgovarajući na pitanja novinara u Predsedništvu Srbije primetio, kako je rekao, da na Balkanu svi bolje znaju šta mu je ruski predsednik Vladimir Putin juče rekao iako je on sedeo sa njim a ne oni… »
Vučić o izborima: Prvo da čujemo odgovor iz Prištine i EU da li će takse biti ukinute, a onda odluka o izborima

Vučić o izborima: Prvo da čujemo odgovor iz Prištine i EU da li će takse biti ukinute, a onda odluka o izborima

Srbija danas 18.01.2019
Prvo da sačekamo šta će reći iz Prištine i EU da li će takse biti ukinute ili ne, rekao je predsednik. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je govoreći o mogućnosti raspisivanja izbora rekao da je spreman da sve one primedbe onih koji kažu da… »
Vučić o izborima: Prvo da sačekamo šta će reći iz Prištine i EU da li će takse biti ukinute ili ne! Kad čujemo odgovor…

Vučić o izborima: Prvo da sačekamo šta će reći iz Prištine i EU da li će takse biti ukinute ili ne! Kad čujemo odgovor…

Kurir 18.01.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je govoreći o mogućnosti raspisivanja izbora rekao da je spreman da sve one primedbe onih koji kažu da nešto ne valja u ovom biračkom spisku pozove da dođu da te stvari promene. "Ali to znaju svi da su to prazne… »
Svi bolje znaju šta mi je Putin rekao, a ja sedeo s njim: Video sam i da Kadri Veselji bolje zna šta mi je Putin rekao nego…

Svi bolje znaju šta mi je Putin rekao, a ja sedeo s njim: Video sam i da Kadri Veselji bolje zna šta mi je Putin rekao nego…

Kurir 18.01.2019
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je odgovarajući na pitanja novinara u Predsedništvu Srbije primetio, kako je rekao, da na Balkanu svi bolje znaju šta mu je ruski predsednik Vladimir Putin juče rekao iako je on sedeo sa njim a ne… »

Vesti dana »