Povezane vesti
Brod s migrantima traži luku, nijedna zemlja ga ne prima
Večernje novosti 20.01.2019
Privatni brod sa 47 migranata spasenih kod obale Libije traži luku u koju će pristati, ali nijedna zemlja koju je kontaktirao za sada ne želi da ga primi. Privatni brod sa 47 migranata spasenih kod obale Libije traži luku u koju će pristati, ali… »
Brod s migrantima spasenim kod Libije traži luku
N1 Info 20.01.2019
Posada privatnog spasilačkog broda sa 47 migranata spasenih kod obale Libije saopštila je da ni od jedne zemlje još nisu dobili dozvolu za pristajanje. Kako je saopšteno sa broda "Si voč 3" (Sea-Watch 3), kojim upravlja nemačka nevladina… »
Vesti dana »
![Na Sretenje Deklaracija o Vojvodini: Vučić: Garancija za Vojvodinu u Srbiji](https://nstatic.net/985/38953985cctadz.jpg)
Na Sretenje Deklaracija o Vojvodini: Vučić: Garancija za Vojvodinu u Srbiji
Blic pre 3 satajoš 1 povezana
![Vučić o blokadama: Nanose štetu građanima i razaraju ekonomiju, ali studenti nisu budale](https://nstatic.net/665/38953665juozlo.jpg)
Vučić o blokadama: Nanose štetu građanima i razaraju ekonomiju, ali studenti nisu budale
Danas pre 3 satajoš 1 povezana
![Sferopulos istakao da je Nedoviću jedan od ključnih igrača Zvezde: Pričao o izostanku Kenana i timu za Niš](https://nstatic.net/962/38954962etwytn.jpg)
Sferopulos istakao da je Nedoviću jedan od ključnih igrača Zvezde: Pričao o izostanku Kenana i timu za Niš
Danas pre 12 minutajoš 1 povezana