Povezane vesti

Peruničić posle razočaranja na Mundijalu: Nemate pravo da birate utakmice

Peruničić posle razočaranja na Mundijalu: Nemate pravo da birate utakmice

Mozzart sport 21.01.2019
„Svestan sam zbog čega sam ovde“, kaže selektor rukometne reprezentacije. Razočaranje. Reč koja najbolje opisuje utisak o učešću rukometne reprezentacije Srbije na Prvenstvu sveta u Nemačkoj i Danskoj. Ne samo zbog rezultata (a ostvarene su… »
Nenad Peruničić: Najgori rezultat u istoriji, ali znam što sam tu

Nenad Peruničić: Najgori rezultat u istoriji, ali znam što sam tu

Sportski žurnal 21.01.2019
Srbija je u borbi za 18. mesto izgubila od Argentine 30:28 i na neslavan način završila šampionat. Selektor rukometne reprezentacije Srbije Nenad Peruničić priznao je da je svestan najlošijeg plasmana na Svetskim prvenstvima ikada i da sa igračima… »
Peruničić: Najgori je plasman u istoriji, ali šta je tu je

Peruničić: Najgori je plasman u istoriji, ali šta je tu je

Vesti online 21.01.2019
Selektor rukometne reprezentacija Srbije Nenad Peruničić, posle 18. mesta na Svetskom prvenstvu koje se održava u Nemačkoj i Danskoj istakao je da je svestan najlošijeg plasmana naše nacionalne selekcije ikada. Posle poraza od Argentine 30:28 u… »
Kojim igračima Peruničić nije zadovoljan, kome je bilo ''ispod časti'' da igra pojedine mečeve?

Kojim igračima Peruničić nije zadovoljan, kome je bilo ''ispod časti'' da igra pojedine mečeve?

Sportske.net 21.01.2019
Selektor srpskih rukometaša Nenad Peruničić kritikovao je reprezentativce posle poraza u poslednjoj utakmici na Svetskom prvenstvu i rekao da moraju u mnogim stvarima sebe da promene ako žele da u najkraćem roku budu još bolji. Muška rukometna… »
Peruničić: Povreda Vujića odredila nastavak utakmice; Radivojević: Tuga

Peruničić: Povreda Vujića odredila nastavak utakmice; Radivojević: Tuga

Večernje novosti 20.01.2019
Argentinci su zasluženo pobedili - ocenio je selektor Srbije. Niko ne može da bude srećan zbog rezultata - smatra Bogdan. Rukometna reprezentacija Srbije završila je učešće na Svetskom prvenstvu u Nemačkoj i Danskoj kao 18. ekipa na planeti… »
“Orlovi” se oprostili porazom: Srbija planetarni šampionat okončala kao 18. ekipa

“Orlovi” se oprostili porazom: Srbija planetarni šampionat okončala kao 18. ekipa

Večernje novosti 20.01.2019
Izabranici Nenada Peruničića izgubili su večeras od selekcije Argentine 28:30. Muška rukometna reprezentacija Srbije zauzela je 18. mesto na Svetskom prvenstvu u Nemačkoj i Danskoj. Srpski rukometaši su u utakmici za 17. poziciju u Kopenhagenu… »
Srbija se porazom oprostila od Svetskog prvenstva u rukometu

Srbija se porazom oprostila od Svetskog prvenstva u rukometu

Danas 20.01.2019
Rukometaši Srbije porazom su završili takmičenje na Svetskom prvenstvu pošto su u meču za 17. mesto doživeli poraz od Argentine 30:28. Na taj način „Orlovi“ su osvojenim 18. mestom, zaokružili slab nastup na planetarnom šampionatu, a ako je… »

Vesti dana »