Povezane vesti

Davos čeka elitu

Davos čeka elitu

RTS 21.01.2019
U Davosu se okuplja elita sveta politike i privrede uoči sutrašnjeg zvaničnog početka Svetskog ekonomskog foruma. Očekuje se više od 3.000 učesnika iz 115 ekonomija sveta. Osnivač Klaus Švab smatra da ovogodišnji forum treba da bude mesto… »
Vučić u Davosu govori na skupu "Sloboda medija u kriznim situacijama"

Vučić u Davosu govori na skupu "Sloboda medija u kriznim situacijama"

N1 Info 21.01.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boraviće od 22. do 25. januara u Davosu, gde će učestvovati na godišnjem sastanku Svetskog ekonomskog foruma. Vučić će ima brojne bilateralne susrete sa svetskim zvaničnicima, pre svega nemačkom kancelarkom… »
Vučić u Davosu o „Slobodi medija u kriznim situacijama“

Vučić u Davosu o „Slobodi medija u kriznim situacijama“

Danas 21.01.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boraviće od 22. do 25. januara u Davosu, gde će učestvovati na godišnjem sastanku Svetskog ekonomskog foruma, saopšteno je iz njegovog Kabineta. Tom prilikom, kako se navodi u saopštenju, Vučić će imati brojne… »
Vučić za RTS: Spreman sam za teške odluke, ali moraju biti kompromisne

Vučić za RTS: Spreman sam za teške odluke, ali moraju biti kompromisne

RTS 21.01.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je za RTS da nije optimističan da će se doći do konačnog rešenja za Kosovo, ali da je spreman za teške odluke. One, poručuje, moraju biti kompromisne. Republika Palau je 13. država koja je povukla… »
Idem u Davos, biće mi teško, ali to je dobro za Srbiju

Idem u Davos, biće mi teško, ali to je dobro za Srbiju

Nova ekonomija 21.01.2019
Aleksandar Vučić: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će se na Ekonomskom forumu u Davosu sastati sa mnogim evropskim i svetskim liderima. Među njima je i onaj sa evropskim komesarom Johanesom Hanom. "Tamo će biti od Johanesa Hana, sa… »
Saznajemo: Vučić će se u Davosu sastati sa Angelom Merkel

Saznajemo: Vučić će se u Davosu sastati sa Angelom Merkel

Blic 21.01.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastaće se u Davosu sa Angelom Merkel, saznaje Blic. Do susreta će doći u naredna dva dana. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić učestvovaće od sutra na Svetskom ekonomskom forumu u Davosu, gde će, uz učešće… »
Počelo okupljanje svetske elite u Davosu

Počelo okupljanje svetske elite u Davosu

RTV 21.01.2019
DAVOS - Svetska politička i poslovna elita počela je da se okuplja u švajcarskom zimskom odmaralištu Davosu uoči sutrašnjeg zvaničnog početka Svetskog ekonomskog foruma (WEF), koji bi, prema nekim procenama, trebalo da okupi više od 3.000… »
Idem u Davos, biće mi teško, ali to je dobro za Srbiju

Idem u Davos, biće mi teško, ali to je dobro za Srbiju

Nova ekonomija 21.01.2019
Aleksandar Vučić: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će se na Ekonomskom forumu u Davosu sastati sa mnogim evropskim i svetskim liderima. Među njima je i onaj sa evropskim komesarom Johanesom Hanom. "Tamo će biti od Johanesa Hana, sa… »
Vučić: Kakva razmena, neka Tači prvo reši takse

Vučić: Kakva razmena, neka Tači prvo reši takse

Mondo 21.01.2019
Ne želimo euforiju oko povlačenja priznavanja samoproglašenog Kosova a bio bi dobro da (Hašim) Tači u Prištini prvo reši neka lakša pitanja od razmene teritorija - recimo takse, kaže srpski predsednik. Foto: Tanjug/Dimitrije Goll "Postoje… »
Davos bez Trampa i Makrona, uz šampanjac i brigu za siromašne

Davos bez Trampa i Makrona, uz šampanjac i brigu za siromašne

Danas 21.01.2019
Sutra će se u živopisni švajcarski gradić Davos na obroncima Alpa na čuveni poslovni Samit sliti oko 3.000 najbogatijih i najmoćnijih ljudi na svetu, ili barem njihovih predstavnika, da raspravljaju o globalnim temama i ekonomskoj budućnosti sveta… »
Vučić: Spreman sam za teške odluke, ali moraju biti kompromisne

Vučić: Spreman sam za teške odluke, ali moraju biti kompromisne

Danas 21.01.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je za RTS da nije optimističan da će se doći do konačnog rešenja za Kosovo, ali da je spreman za teške odluke. One, poručuje, moraju biti kompromisne. Republika Palau je 13. država koja je povukla… »
Vučić: Spreman sam za teške odluke, ali one moraju biti kompromisne

Vučić: Spreman sam za teške odluke, ali one moraju biti kompromisne

Beta 21.01.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas povodom najave da će pacifička država Palau povući prizanje nezavisnosti Kosova, da se Srbija bori i pokušava da ostvari bolju polaznu poziciju jer je za budućnost srpskog naroda i zemlje od… »
Elita u dubokom snegu

Elita u dubokom snegu

Dojče vele 21.01.2019
U ponedeljak se u Davosu okuplja elita sveta politike i privrede. Privredni forum zvanično traje od utorka do petka i to u doba kada sve više ljudi skeptično gleda na tu elitu koja se okuplja u švajcarskom zimovalištu. Globalni privredni rast gubi na… »
Vučić: U Davosu ću uraditi mnogo dobrih stvari da Srbiju predstavim u dobrom svetlu i dovedem investitore

Vučić: U Davosu ću uraditi mnogo dobrih stvari da Srbiju predstavim u dobrom svetlu i dovedem investitore

Kurir 21.01.2019
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će se na Svetskom ekonomskom forumu u Davosu videti sa mnogim evropskim i svetskim liderima, kao i da će uložiti mnogo napora za dobrobit Srbije. Vučić je za Radio-televiziju Srbije… »

Vesti dana »