Povezane vesti

Počela gradnja jeftinih stanova: Mi gradimo budućnost (foto, video) Foto Galerija

Počela gradnja jeftinih stanova: Mi gradimo budućnost (foto, video) Foto Galerija

OK radio 08.02.2019
Predsednik Srbija Aleksandar Vučić označio je početak izgradnje stanova za pripadnike snaga bezbednosti u Vranju. Predsednik Srbije je na svečanosti poručio da će novi stanovi osigurati i olakšati budućnost pripadnicima snaga bezbednosti na jugu… »
Vučić obišao jug Srbije: Igrao šah, obilazio stare i učenike, ručao s radnicima

Vučić obišao jug Srbije: Igrao šah, obilazio stare i učenike, ručao s radnicima

N1 Info 08.02.2019
U toku je kampanja kojom predsednik Srbiju vodi u budućnost, a drugog dana je obišao Vladičin Han, Surdulicu, Vranje, Trgovište, Bujanovac i Levosoje. Sretao se sa meštanima, obilazio stare, radnike i učenike, koji su mu, iako na raspustu… »
Premijerka: Vojnicima i policajcima kvadrat u Vranju za 400 evra

Premijerka: Vojnicima i policajcima kvadrat u Vranju za 400 evra

Večernje novosti 08.02.2019
Polažući kamen temeljac Ana Brnabić je najavila da će već u aprilu početi i izgradnja i laboratorijske lamele niškog Elektronskog fakulteta. PREDSEDNIK Vučić i premijerka Ana Brnabić označili su u petak početak prve faze izgradnje jeftinih… »
Grade se stanovi za bezbednjake, mogu li i ostali da računaju na te povlastice

Grade se stanovi za bezbednjake, mogu li i ostali da računaju na te povlastice

N1 Info 08.02.2019
Stanovi za pripadnike službi bezbednosti. Dugo očekivani projekat, danas je, tokom kampanje Budućnost Srbije, započet u Nišu i Vranju - istovremenim polaganjem kamena temeljaca. Ostaju pitanja - kada će stanovi biti završeni, ali i da li na slične… »
Kampanja ''Budućnost Srbije'' Vučić u "jumku": Zaposlenima 20 odsto veće plate; Dok sam ja predsednik o politici zemlje…

Kampanja ''Budućnost Srbije'' Vučić u "jumku": Zaposlenima 20 odsto veće plate; Dok sam ja predsednik o politici zemlje…

Večernje novosti 08.02.2019
Predsednik Aleksandar Vučić nastavio je u petak dvodnevnu posetu Pčinjskom okrugu, u okviru kampanje "Budućnost Srbije", obilaskom Vladičinog Hana. Predsednik Aleksandar Vučić nastavio je u petak dvodnevnu posetu Pčinjskom okrugu, u okviru… »
Vučić: I dalje na snazi zabrana zapošljavanja u javnom sektoru

Vučić: I dalje na snazi zabrana zapošljavanja u javnom sektoru

Politika 08.02.2019
VLADIČIN HAN - Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da je i dalje na snazi odluka o zabrani zapošljavanja u javnom sektoru, jer država ne sme opet sebi da dozvoli neograničeno zapošljavanje i uvećavanje javnog sektora. Vučić je tokom… »
Vučić u trgovištu: Predsednik Srbije obišao Simpovu fabriku i ručao sa radnicima!

Vučić u trgovištu: Predsednik Srbije obišao Simpovu fabriku i ručao sa radnicima!

Kurir 08.02.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je tokom posete "Simpovoj" fabrici dečjih krevetića u Radovnici ručao s radnicima u fabričkoj menzi, a na meniju su bili pasulj i kupus salata. Poručio im je da će država nastaviti da ulaže i da pomaže… »
Počela izgradnja stanova za pripadnike bezbednosnih službi u Vranju i Nišu

Počela izgradnja stanova za pripadnike bezbednosnih službi u Vranju i Nišu

N1 Info 08.02.2019
U Vranju i Nišu počela je izgradnja jeftinih stanova za pripadnike bezbednosnih službi. U Vranju će biti izgrađeno 186 stanova čija će cena biti 400 evra po kvadratnom metru, dok je u Nišu položen kamen temeljac za izgradnju 190 stanova. U Vranju… »
Počela izgradnja jeftinih stanova za bezbednjake u Nišu i Vranju

Počela izgradnja jeftinih stanova za bezbednjake u Nišu i Vranju

Blic 08.02.2019
Izgradnja jeftinih stanova za pripadnike službi bezbednosti počela je danas istovremeno u Nišu i Vranju, gde će u narednih 12 meseci biti izgrađeno 190 stanova u Nišu, i 186 u Vranju, od ukupno 8.022 stana, koji je će biti izgrađeni i u Beogradu… »
Počela izgradnja stanova za pripadnike bezbednosnih službi u Vranju i Nišu

Počela izgradnja stanova za pripadnike bezbednosnih službi u Vranju i Nišu

Radio 021 08.02.2019
U Vranju i Nišu počela je izgradnja jeftinih stanova za pripadnike bezbednosnih službi, a tamo su danas bili predsednik Aleksandar Vučić i premijerka Ana Brnabić. U Vranju će biti izgrađeno 186 stanova čija će cena biti 400 evra po kvadratnom… »
Brnabićeva u Nišu: Stanovi za bolji standard i perspektivu

Brnabićeva u Nišu: Stanovi za bolji standard i perspektivu

RTS 08.02.2019
Istovremeno sa početkom gradnje u Vranju, počela je i gradnja jeftinih stanova za pripadnike snaga bezbednosti u Nišu, a početak je označila premijerka Ana Brnabić. U prvoj fazi projekta izgradnje stanova za pripadnike snaga bezbednosti predviđena… »
U Nišu položen kamen temeljac za izgradnju 190 stanova

U Nišu položen kamen temeljac za izgradnju 190 stanova

Danas 08.02.2019
Premijerka Srbije Ana Brnabić je danas označila početak gradnje 190 stanova za pripadnike snaga bezbednosti u niškom naselju „Stevan Sinđelić“. Brnabić je istakla da će u Nišu biti izgrađeno 2.400 jeftinih stanova za pripadnike snaga… »
U Vranju počela izgradnja stanova za zaposlene u bezbednosnim službama

U Vranju počela izgradnja stanova za zaposlene u bezbednosnim službama

Beta 08.02.2019
U Vranju je danas počela izgradnja 186 stanova za pripadnike službi bezbednosti čija će cena biti 400 evra po kvadratnom metru. Obeležavanju početka radova prisustvovao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić koji je rekao da se izgradnjom jeftnih… »
Uživo drugi dan kampanje budućnost Srbije! Vučić u poseti Pčinjskom okrugu: Mi ne zamišljamo budućnost, mi je gradimo

Uživo drugi dan kampanje budućnost Srbije! Vučić u poseti Pčinjskom okrugu: Mi ne zamišljamo budućnost, mi je gradimo

Kurir 08.02.2019
Predsednik Aleksandar Vučić nastavio je jutros dvodnevnu posetu Pčinjskom okrugu, u okviru kampanje "Budućnost Srbije", obilaskom Vladičinog Hana. Mi ne zamišljamo budućnost, mi je gradimo U Vranju je danas počela izgradnja jeftinih stanova za… »
Vučić i brnabićeva istovremeno U Vranju i Nišu položili kamen-temeljac: Počinje izgradnja stanova za bezbednjake! Za stan…

Vučić i brnabićeva istovremeno U Vranju i Nišu položili kamen-temeljac: Počinje izgradnja stanova za bezbednjake! Za stan…

Kurir 08.02.2019
Sledeći na redu Kragujevac i Kraljevo... VRANJE/NIŠ - Gradnja jeftinih stanova za pripadnike snaga bezbednosti počela je danas u Vranju, a početak izgradnje prvih 186 stanova označio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. View this post on… »
Ana Brnabić u Nišu: Stanovi su zahvalnost pripadnicima snaga bezbednosti

Ana Brnabić u Nišu: Stanovi su zahvalnost pripadnicima snaga bezbednosti

Kurir 08.02.2019
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić položila je danas kamen temeljac za izgradnju prvih 190 stanova za pripadnike službi bezbednosti u Nišu i poručila da je to način na koji država kaže "hvala" ljudima koji rade najteže i najopasnije poslove i… »
Položen kamen temeljac za jeftine stanove u Nišu i Vranju, Vučić poručio: Mi ne sanjamo i ne zamišljamo budućnost, mi je…

Položen kamen temeljac za jeftine stanove u Nišu i Vranju, Vučić poručio: Mi ne sanjamo i ne zamišljamo budućnost, mi je…

Telegraf 08.02.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da će ti stanovi osigurati i olakšati budućnost pripadnicima snaga bezbednosti na jugu Srbije. U Vranju je danas počela izgradnja jeftinih stanova za pripadnike Vojske Srbije i policije, a početak… »
Vučić posetio surdulicu i Dom za stare: Sa čika Ljubom i Timotijem odigrao partiju šaha, popričao sa penzionerkama, pitao…

Vučić posetio surdulicu i Dom za stare: Sa čika Ljubom i Timotijem odigrao partiju šaha, popričao sa penzionerkama, pitao…

Kurir 08.02.2019
SURDULICA - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas Dom za penzionere i stara lica u Surdulici. 1 / 10 Foto: Tanjug/Zoran Žestić Dom je posetio u okviru posete Pčinjskom okrugu, a u sklopu kampanje "Budućnost Srbije". View this post on… »
Vučić sa građanima vladičinog hana Pričali mu svoje muke, pitali za posao, a onda rekao: Snežana, potpuno vas razumem! I…

Vučić sa građanima vladičinog hana Pričali mu svoje muke, pitali za posao, a onda rekao: Snežana, potpuno vas razumem! I…

Kurir 08.02.2019
VLADIČIN HAN - Meštani opštine Vladičin Han zahvalili su jutros predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću na svemu što je učinio za Vladičin Han, a nekolicina njih obratila je se predsedniku sa molbom da im reši problem nezaposlenosti. 1 / 6 Foto… »
Vučić u poseti fabrici nameštaja: Obišao radnike, stao, pa popričao i sa Zoranom! Smanjićemo nezaposlenost u Vladičinom…

Vučić u poseti fabrici nameštaja: Obišao radnike, stao, pa popričao i sa Zoranom! Smanjićemo nezaposlenost u Vladičinom…

Kurir 08.02.2019
VLADIČIN HAN - Drugog dana kampanje "Budućnost Srbije" predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas fabriku nameštaja za ugostiteljske objekte "GN Komerc Inženjering" u Vladičinom Hanu, a ispred preduzeća sačekali su ga okupljeni građani… »
Vučić u Vladičinom Hanu nastavio kampanju

Vučić u Vladičinom Hanu nastavio kampanju

Vesti online 08.02.2019
Predsednik Aleksandar Vučić nastavio je jutros dvodnevnu posetu Pčinjskom okrugu, u okviru kampanje "Budućnost Srbije", obilaskom Vladičinog Hana. Vučić je u tom gradu obišao renovirani deo Predškolske ustanove "Pčelica", a ispred vrtića… »
Ovako Vučić započinje dan: Ovaj detalj na stolu prvi put je fotografisan! (foto)

Ovako Vučić započinje dan: Ovaj detalj na stolu prvi put je fotografisan! (foto)

Kurir 08.02.2019
BEOGRAD - Na zvaničnom Instagram profilu predsednika Srbije Aleksandra Vučića jutros je objavljena fotografija iz Motela Predejane. View this post on Instagram Šolja čaja za početak novog dana. Predsednik Vučić zahvalio je zaposlenima u motelu… »
Vučić sutra u Surdulici, Bujanovcu, Trgovištu i Vladičinom Hanu

Vučić sutra u Surdulici, Bujanovcu, Trgovištu i Vladičinom Hanu

Blic 08.02.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastavlja danas dvodnevnu posetu Pčinjskom okrugu, u okviru kampanje "Budućnost Srbije", obilaskom Vladičinog Hana, Trgovišta, Surdulice, Bujanovca, Levosoja i Vranja. Drugi dan posete jugu Srbije, započeće… »

Vesti dana »