Povezane vesti

Vučić: Biće mira sve dok neko ne bude fizički napao Srbe na Kosovu

Vučić: Biće mira sve dok neko ne bude fizički napao Srbe na Kosovu

Beta 21.02.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da ima političku hrabrost da reši kosovsko pitanje i da će "biti mira sve dok neko ne bude fizički napao Srbe na Kosovu i Metohiji". "Mira će biti sve dok neko ne bude napao fizički Srbe i počeo… »
"Ne isključujem rat i ubijanje Srba" Vučić o Kosovu: Znam te junake koji bi da ratuju, a ne bi bili u stanju da budu napolju…

"Ne isključujem rat i ubijanje Srba" Vučić o Kosovu: Znam te junake koji bi da ratuju, a ne bi bili u stanju da budu napolju…

Press 21.02.2019
Albanci žele punu konsolidaciju svoje države koju su napravili 2008. godine, a Evropa i Amerika žure ka rešenju, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Foto:Blic On je, gostujući u jutarnjem programu TV Prva, na ovaj način. između ostalog… »
Predsednik: Mir i stabilnost ključni

Predsednik: Mir i stabilnost ključni

RTV 21.02.2019
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kaže da su mir i stabilnost ključni i da rata neće biti sve dok neko fizički ne napadne i ne počne da ubija Srbe, što, kako kaže, ne bi isključio, imajući u vidu neodgovornost i ludilo onih koji sada… »
Vučić: Mira će biti dok neko ne počne da ubija Srbe (video)

Vučić: Mira će biti dok neko ne počne da ubija Srbe (video)

Pravda 21.02.2019
Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, rekao je da je uveren da neće doći do dogovora sa Prištinom oko rešenja kosovskog pitanja, ali da će se za to boriti svim srcem. Vučić je takođe dodao da će svim sredstvima boriti za mir, kao i da će mira… »
Vučić: Biće mira sve dok neko ne bude fizički napao Srbe na Kosovu

Vučić: Biće mira sve dok neko ne bude fizički napao Srbe na Kosovu

Danas 21.02.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da ima političku hrabrost da reši kosovsko pitanje i da će „biti mira sve dok neko ne bude fizički napao Srbe na Kosovu i Metohiji“. „Ja znam da za bilo kakvo rešenje da predložite većinu… »

Vesti dana »