Povezane vesti
Nemac brani Moskvu: Amerika ruši sporazum za sporazumom, a svi upiru prstom u Rusiju?!
Pravda 23.02.2019
Poslanik Bundestaga Jurgen Tritin je u članku za „Frankfurter rundšau“ napisao da svet stoji na pragu nuklearne trke u naoružanju koja se može izbeći ako se unaprede odnosi sa Rusijom. Nemački poslanik je naglasio da evropske države pogrešno reaguju na… »
Glas iz Nemačke: Amerika ruši sporazum za sporazumom, a svi upiru prstom u — Rusiju?!
Večernje novosti 23.02.2019
Jurgen Tritin je u članku za „Frankfurter rundšau“ napisao da svet stoji na pragu nuklearne trke u naoružanju koja se može izbeći ako se unaprede odnosi sa Rusijom. Poslanik Bundestaga Jurgen Tritin je u članku za „Frankfurter rundšau“ napisao da svet… »
Vesti dana »
Na današnji dan, 1. februar: Više desetina hiljada ljudi iz čitave Srbije okupilo se na blokadama novosadskih mostova
N1 Info pre 6 minutajoš 4 povezane
"Radila sam dan-noć da Čeda Čvorak zadrži kuću koju je kupio zajedno sa Majom" Kristina je bila u "Luni" nakon raspada prve postave, a evo šta sad radi i kako izgleda (foto)
Blic pre 1 satjoš 2 povezane
Određen pritvor do 30 dana trojici okrivljenih u slučaju zaplene pet tona marihuane
Danas pre 7 satijoš 3 povezane




