Povezane vesti
Sud BiH odlučio: Slavko Milovanović oslobođen optužbe za zločin u Srebrenici
Večernje novosti 27.02.2019
U obrazloženju presude sudsko veće je navelo da Tužilaštvo BiH nije uspelo da dokaže navode optužnice, kao ni događaje koji su se Milovanoviću stavljali na teret. Sud BiH oslobodio je Slavka Milovanovića optužbi za zločin protiv čovečnosti u selu… »
Slavko Milovanović oslobođen optužbi za zločin u Srebrenici 1992. godine
Blic 27.02.2019
Slavko Milovanović oslobođen je optužbi da je u maju 1992. godine počinio zločin protiv čovečnosti u selu Rešagići u opštini Srebrenica. Milovanović je oslobođen krivice da je, kao pripadnik rezervnog sastava Stanice javne bezbednosti Skelani 8. maja… »
Vesti dana »
Ko je Džo Kent, čovek koji je podneo ostavku zbog rata na Bliskom istoku? Ženu je upoznao u Iraku, izgubio u Siriji, sad se otvoreno suprostavio Trampu zbog Irana
Nova pre 4 minutajoš 42 povezane
FOTO i VIDEO: Završen protest ispred Skupštine grada, studenti AUNS na plenumu odlučuju o daljim koracima, manji incident u sali
Moj Novi Sad pre 1 satjoš 40 povezanih
Ministarstvo kulture: Požar na krovu paviljona Srbije u Veneciji izbio tokom renoviranja
Serbian News Media pre 1 satjoš 27 povezanih
Potpisan ugovor o izgradnji brze saobraćajnice Bački Breg-Srbobran; Vučić: Prva deonica za dve godine
RTS pre 1 satjoš 27 povezanih
U izraelskim napadima ubijen ministar obaveštajnih službi; Teheran najavljuje osvetu zbog smrti Laridžanija
RTS pre 9 minutajoš 49 povezanih


