Povezane vesti

Haradinaj: Ako SAD zatraži da odem sa položaja premijera odmah ću to uraditi, ali taksu ...

Haradinaj: Ako SAD zatraži da odem sa položaja premijera odmah ću to uraditi, ali taksu ...

Beta 02.03.2019
Premijer Kosova Ramuš Haradinaj izjavio je da ukoliko Sjedinjene Američke Države od njega zatraže da ode sa funkcije premijera odmah će to uraditi, ali da taksu neće ukinuti ni na njihov zahtev. "Da dodje Amerikanac i da mi kaže "Ramuš hoćeš li… »
Haradinaj: Ako SAD zatraže, daću ostavku, ali takse ostaju

Haradinaj: Ako SAD zatraže, daću ostavku, ali takse ostaju

N1 Info 02.03.2019
Premijer Kosova Ramuš Haradinaj izjavio je da ukoliko Sjedinjene Američke Države od njega zatraže da ode sa funkcije premijera odmah će to uraditi, ali da taksu neće ukinuti ni na njihov zahtev. "Da dodje Amerikanac i da mi kaže 'Ramuš hoćeš li… »
Haradinaj: Ako mi Amerikanci kažu da napustim funkciju - odlazim. Ali, takse ostaju

Haradinaj: Ako mi Amerikanci kažu da napustim funkciju - odlazim. Ali, takse ostaju

Telegraf 02.03.2019
Haradinaj Americi veruje i ističe da je prava opasnost u Prištini. Premijer privremenih prištinskih institucija izjavio je sinoć da je spreman da napusti tu funkciju, ako to od njega zatraže SAD, ali će, kako je rekao, nametnute sto odsto uvećane… »
Haradinaj spreman da napusti funkciju, ako Amerika to traži

Haradinaj spreman da napusti funkciju, ako Amerika to traži

RTV 02.03.2019
PRIŠTINA - Premijer privremenih prištinskih institucija Ramuš Haradinaj izjavio je večeras da je spreman da napusti tu funkciju, ako to od njega zatraže SAD, ali će, kako je rekao, nametnute sto odsto uvećane takse na proizvode iz Srbije ostati. U… »

Vesti dana »