Povezane vesti
Bugarin osumnjičen za šverc cigareta
Večernje novosti 08.03.2019
Državljanin Bugarske T. Z. (32) uhapšen je u Zaječaru jer je pokušao da preko granice prošvercuje u Srbiju veću količinu cigareta. ZAJEČAR - Državljanin Bugarske T. Z. (32) uhapšen je u Zaječaru jer je pokušao da preko granice prošvercuje u Srbiju veću… »
Policija u Zaječaru uhapsila državljanina Bugarske
Blic 08.03.2019
Zaječarska policija uhapsila je državljanina Bugarske T. Z. (33), zbog sumnje da je izvršio krivično delo krijumčarenje. Granična policija je na Graničnom prelazu Vrška Čuka, na ulazu u Srbiju, pronašla u vozilu „folcvagen pasat“ kojim je upravljao T… »
Vesti dana »

Patrijarh Porfirije poziva na očuvanje mira: Presuda Dodiku kako bi se doveo u pitanje opstanak srpskog naroda u bih
Blic pre 4 satijoš 2 povezane

Demonstranti iz Novog Pazara blokirali magistralni put ka Crnoj Gori: U Beogradu došli ispred kuće premijera Ðure Macuta (foto,video)
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Vremeplov: U Beču objavljen prvi broj srpskog lista "Slaveno-serbskija vedomosti"
RTV pre 1 satjoš 1 povezana

"Ostajemo uz republiku srpsku": Macut: Presuda Dodiku je protiv čitavog srpskog naroda
Blic pre 3 satajoš 1 povezana