Povezane vesti

I Krajinović u trećem kolu Indijan Velsa!

I Krajinović u trećem kolu Indijan Velsa!

Mozzart sport 10.03.2019
Novi podvig naših tenisera. Trojica srpskih tenisera su se već plasirala u 3. kolo Indijan Velsa: Novak Đoković, Laslo Đere i Miomir Kecmanović. A, od večeras tu je i četvrti - Filip Krajinović! On je igrao protiv Davida Gofana i uspeo je da… »
Furiozan start Federera, brejk, pa rutinska pobeda

Furiozan start Federera, brejk, pa rutinska pobeda

N1 Info 10.03.2019
Švajcarac Rodžer Federer bez većih poteškoća plasirao se u treću rundu Mastersa u Indijan Velsu. Četvrti igrač sveta je u 2. kolu turnira u kalifornijskoj pustinji pobedio Nemca Petera Gojovčika 6:1, 7:5 za sat i 19 minuta. Federer će se u 1/16… »
ATP indijan vels: Fantastični Krajinović razbiop Gofana!

ATP indijan vels: Fantastični Krajinović razbiop Gofana!

Hot sport 10.03.2019
Samo 84 minuta bila su ptorebna Filipu Krajinoviću da “preskoči prepreku” zvanu David Gofan i protiv 21. tenisera sveta trijumfuje sa 2:0 u setovima. U prvom setu viđena su tri uzastopna brejka, da bi tek u četvrtom gemu Krajinović uspeo da… »
Krajinović u trećem kolu Indijan Velsa

Krajinović u trećem kolu Indijan Velsa

Beta 10.03.2019
Srpski teniser Filip Krajinović plasirao se danas u treće kolo mastersa u Indijan Velsu, pošto je pobedio 21. igrača sveta Belgijanca Davida Gofana posle dva seta, 6:3, 6:3. Krajinović, 113. teniser sveta, pobedio je posle sat i 22 minuta. On je… »
Krajinović bolji od Gofana za treće kolo Indijan Velsa

Krajinović bolji od Gofana za treće kolo Indijan Velsa

Dnevnik 10.03.2019
INDIJAN VELS: Srpski teniser Filip Krajinović plasirao se u treće kolo Mastersa u Indijan Velsu, pošto je večeras savladao Belgijanca Davida Gofana sa 6:3, 6:3. Krajinović je odigrao veoma dobro protiv Gofana, 21. na ATP listi, a koga trenira njegov… »
IV: Gofan je pao, Krajinović u trećem kolu

IV: Gofan je pao, Krajinović u trećem kolu

N1 Info 10.03.2019
Srpski teniser Filip Krajinović plasirao se u treće kolo Indijan Velsa pobedom nad Davidom Gofanom sa 2:0 u setovima. Krajinović, trenutno 113. na ATP listi, bio je bolji od Belgijanca, koji je na 21. poziciji, sa 6:3, 6:3 za sat i 24 minuta igre i sad… »
IV - Podvig Krajinovića, četvorica Srba u trećem kolu!

IV - Podvig Krajinovića, četvorica Srba u trećem kolu!

Sportske.net 10.03.2019
Sjajne vesti ne prestaju da stižu iz Indijan Velsa. Srbija će imati najmanje četvoricu predstavnika u trećem kolu prvog Mastersa u sezoni. Prvi ovogodišnji turnir iz kategorije Masters 1000 počeo je fenomenalno za srpske predstavnike. Nakon Novaka… »
Indijan Vels: Lajović i Krajinović za srpski kvintet u 3. kolu

Indijan Vels: Lajović i Krajinović za srpski kvintet u 3. kolu

Mozzart sport 10.03.2019
Obojica naših tenisera se vode kao autsajderi pred mečeve druge runde. Trojica srpskih tenisera su se plasirala u 3. kolo Indijan Velsa: Novak Đoković, Laslo Đere i Miomir Kecmanović. Njima će u ranim jutarnjim časovima, po našem vremenu… »
Kad ga Nole "lomi" (video)

Kad ga Nole "lomi" (video)

Mondo 10.03.2019
Pogledajte poen Novaka Đokovića u Indijan Velsu posle kojeg su se neki u publici hvatali za glavu. Novak Đoković ostvario je pobedu u prvom meču na ovogodišnjem mastersu u Indijan Velsu. Savladao je Bjorna Fratanđela rezultatom 7:6, 6:2. Najbolji… »
Đoković u trećem kolu Indijan Velsa

Đoković u trećem kolu Indijan Velsa

Novi magazin 10.03.2019
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se danas u treće kolo Indijan Velsa, pošto je pobedio 128. igrača sveta Amerikanca Bjorna Frantanđela posle dva seta, 7:6, 6:2. Prvi teniser sveta pobedio je posle sat i 30 minuta. On je prvi set dobio posle… »
''Incident'' posle pobede, Nole pogođen loptom u glavu, evo kako je reagovao

''Incident'' posle pobede, Nole pogođen loptom u glavu, evo kako je reagovao

Sportske.net 10.03.2019
Zanimljiva situacija posle meča, i to se dešava... Gde je stao u Melburnu, na Australijan openu krajem januara, Novak Đoković je nastavio noćas na startu turnira u Indijan Velsu. Najbolji teniser sveta je sa 2:0 u setovima savladao Amerikanca… »
MAESTRO NOLE! U publici su se hvatali za glavu posle ovog poena!

MAESTRO NOLE! U publici su se hvatali za glavu posle ovog poena!

Sportske.net 10.03.2019
Zaslužio je ovacije posle ovoga što je uradio. Najbolji teniser sveta Novak Đoković pobedom je započeo turnir Masters serije u Indijan Velsu, pošto je noćas u dva seta bio bolji od Amerikanca Fratanđela. Opširnije o kretanju rezultata i Novakovom… »
"Deda" Ivo ne staje

"Deda" Ivo ne staje

Mondo 10.03.2019
Karlović u drugom kolu Indijan Velsa pobedio prošlogodišnjeg polufinalistu, 18 godina mlađeg zemljaka Bornu Ćorića. Ivo Karlović se ne predaje, uprkos godinama. Hrvat, koji je nedavno napunio 40 godina, izborio je plasman u treće kolo Indijan… »
Đoković: Nije mi bilo svejedno što me gleda Sampras

Đoković: Nije mi bilo svejedno što me gleda Sampras

Vesti online 10.03.2019
Naš as kaže da se u njega uvukla nervoza zato što je njegov uzor bio na prvom meču na turniru iz masters serije u Indijan Velsu protiv Amerikanca Fratanđela. Novak Đoković, vodeći teniser na svetskoj listi, zagrejao je motore za pohod ka rekordnom… »
Novak počeo u leru, pa zgazio Fratanđela

Novak počeo u leru, pa zgazio Fratanđela

Mozzart sport 10.03.2019
Pobeda na startu puta. Najbolji svetski teniser Novak Đoković trijumfalno je započeo pohod na šestu masters titulu u Indijan Velsu. Počeo je u leru, ali je onda pregazio Amerikanca Bjorna Fratanđela i to po setovima 7:6(5), 6:2 za ravno 90 minuta… »
Novak otkrio zbog koga je bio nervozan; Đoković: Hteo sam da impresioniram Samprasa

Novak otkrio zbog koga je bio nervozan; Đoković: Hteo sam da impresioniram Samprasa

Večernje novosti 10.03.2019
Ne dobijam često priliku da igram pred nekim na koga sam se ugledao kao dete. Mislim da sam se u prvom setu previše trudio da ga impresioniram, prokomentarisao je Novak Đoković. Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio je da je tokom prvog seta… »
Novak nije "rutinski" stigao do trećeg kola

Novak nije "rutinski" stigao do trećeg kola

Mondo 10.03.2019
Najbolji teniser sveta ostvario je pobedu u prvom meču u Indijan Velsu, ali ne laku, kako smo navikli. Novak Đoković napravio je uspešan prvi korak u pohodu na šestu titulu na mastersu u Indijan Velsu. Prvi nosilac je u drugoj rundi savladao Bjorna… »
Đoković: Sampras me unervozio

Đoković: Sampras me unervozio

Mondo 10.03.2019
Srpski as priznao da mu je bilo drago što je njegov prvi meč u Indijan Velsu posmatrao teniser kojem se divio kao klinac, ali i da je imao malu tremu zbog toga, što se odrazilo i na igru. Novak Đoković je ostvario pobedu na startu Indijan Velsa, prvu… »
Pedeseta pobeda u Indijan Velsu, a i drugi stepenik kao 2016 - Kolšrajber

Pedeseta pobeda u Indijan Velsu, a i drugi stepenik kao 2016 - Kolšrajber

Vesti online 10.03.2019
Novak Đoković krenuo u pohod na rekordni šesti trofej na prvom turniru iz masters serije u godini tako što je prvo savladao Amerikanca Bjerna Fratanđela - 7:6 (7:5), 6:2. 50th victory in #TennisParadise! DjokerNole downs a spirited Fratangelo 7-6(5)… »
Đoković se malo mučio, ali ipak rutinski dobio

Đoković se malo mučio, ali ipak rutinski dobio

N1 Info 10.03.2019
Prvi teniser sveta Novak Đoković ostvario je pobedu u drugom kolu Indijan Velsa, pošto je u dva seta savladao domaćeg tenisera Bjorna Fratanđela 7:6, 6:2. Fratanđelo je prvi došao do brejka i imao šansu da dobije prvi set pošto je servirao za… »
Pobede Đerea i Kecmanovića za srpski duel u Indijan Velsu

Pobede Đerea i Kecmanovića za srpski duel u Indijan Velsu

Večernje novosti 09.03.2019
Srpski teniseri Laslo Đere i Miomir Kecmanović pobedama nad Italijanom Gvidom Andreocijem, odnosno Nemcem Maksimilijanom Martererom, zakazali su međusobni duel u trećem kolu Mastersa u Indijan Velsu. Srpski teniseri Laslo Đere i Miomir Kecmanović… »
Đere na Kecmanovića u šesnaestini finala Indijan Velsa

Đere na Kecmanovića u šesnaestini finala Indijan Velsa

Danas 09.03.2019
Srpski teniser Laslo Đere plasirao se u šesnaestinu finala masters turnira u Indijan Velsu, pošto je danas u drugom kolu pobedio Argentinca Gvida Anderozija u dva seta, 6:3 i 6:4. Đere je u njihovom prvom duelu do pobede došao posle 87 minuta igre… »

Vesti dana »